روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمریکا، تحریم جدیدی برای آبان ماه ندارد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمریکا، تحریم جدیدی برای آبان ماه ندارد – هفت صبح

معاون سیاسی وزیر امور خارجه اظهار کرد: بر اساس مذاکرات با اروپایی ها، ساز و کارهای تبادل بانکی و تجاری با ایران تا شروع دور دوم تحریم های آمریکا در ۱۳ آبان، اجرایی خواهد شد. تحریم هایی که آمریکا مدعی است در ۱۳ آبان اجرایی خواهد کرد، عملا به طور کامل اجرا شده است. عباس … ادامه

معاون سیاسی وزیر امور خارجه اظهار کرد: بر اساس مذاکرات با اروپایی ها، ساز و کارهای تبادل بانکی و تجاری با ایران تا شروع دور دوم تحریم های آمریکا در ۱۳ آبان، اجرایی خواهد شد. تحریم هایی که آمریکا مدعی است در ۱۳ آبان اجرایی خواهد کرد، عملا به طور کامل اجرا شده است.عباس عراقچی افزود :بخش دوم تحریم های آمریکا در ۱۳ آبان به صورت رسمی برقرار می شود؛ اما عملا تحریم های آمریکا به صورت غیر رسمی زودتر از آن پیاده شده اند. همه طرف هایی که از ۱۳ آبان نمی توانند نفت بخرند، زودتر شروع به تجدیدنظر در خرید نفت ایران کرده بودند.منبع: باشگاه خبرنگارانبازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 42

مطلب با عنوان آمریکا، تحریم جدیدی برای آبان ماه ندارد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمریکا، تحریم جدیدی برای آبان ماه ندارد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون