روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترکیه ای ها برای شجریان گل فرستادند – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترکیه ای ها برای شجریان گل فرستادند – هفت صبح

کنسرت عرفانی گروه موسیقی تنبور «شمس» در پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی موسیقی عرفانی صوفیه در سالن سه هزار نفری کنگره سلجوقیان شهر قونیه برگزار شد. در پایان این کنسرت موسیقی عرفانی، از طرف نواده بیست و دوم مولانا و معاون وزیر فرهنگ و هنر کشور ترکیه، با اهدای لوح یادبود از کیخسرو پورناظری به پاس … ادامه

کنسرت عرفانی گروه موسیقی تنبور «شمس» در پانزدهمین دوره جشنواره بین المللی موسیقی عرفانی صوفیه در سالن سه هزار نفری کنگره سلجوقیان شهر قونیه برگزار شد. در پایان این کنسرت موسیقی عرفانی، از طرف نواده بیست و دوم مولانا و معاون وزیر فرهنگ و هنر کشور ترکیه، با اهدای لوح یادبود از کیخسرو پورناظری به پاس یک عمر تلاش هنری در خدمت به موسیقی عرفانی تقدیر و یک عدد ساز نی نیز به رسم یادبود به اعضای گروه موسیقی تنبور «شمس» و همایون شجریان اهدا شد.به نوشته ایلنا،همچنین یک جام سفالین نفیس و گُل رُزی که با تربت مزار حضرت مولانا پرورش یافته است، از طرف چلبی و معاون وزیر فرهنگ و هنر ترکیه، به مناسبت زادروز تولد محمدرضا شجریان به فرزند او تقدیم شد.بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 30

مطلب با عنوان ترکیه ای ها برای شجریان گل فرستادند – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترکیه ای ها برای شجریان گل فرستادند – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون