روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شکایت گروه شیطان‌پرستی از یک سریال تلویزیونی! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شکایت گروه شیطان‌پرستی از یک سریال تلویزیونی! – هفت صبح

گروه «معبد شیطانی» از کمپانی «نت فلیکس»به دلیل نمایش منفی نماد شیطان پرستان در سریال «ماجراهای ترسناک سابرینا»شکایت کرده است! این اتفاق به دلیل استفاده بدون اجازه از نماد این گروه در یکی از سریال های کمپانی «نت فلیکس» رخ داده است و گروه شیطان پرست حالا از دادگاه تقاضای غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرده است. گروه «معبد شیطانی» … ادامه

گروه «معبد شیطانی» از کمپانی «نت فلیکس»به دلیل نمایش منفی نماد شیطان پرستان در سریال «ماجراهای ترسناک سابرینا»شکایت کرده است!این اتفاق به دلیل استفاده بدون اجازه از نماد این گروه در یکی از سریال های کمپانی «نت فلیکس» رخ داده است و گروه شیطان پرست حالا از دادگاه تقاضای غرامت ۵۰ میلیون دلاری کرده است.گروه «معبد شیطانی» بخاطر نصب نمادهای مذهبی در اماکن عمومی و ایجاد دردسر و زحمت برای دولت به شهرت رسیده اند. شکایت این گروه روز پنج شنبه به دادگاه نیویورک تسلیم شد و در آن آمده که در چهار قسمت از این سریال مجسمه «بوفامت» به تصویر کشیده شده است.تصویر «بافومت» اولین بار در قسمت دوم این سریال به عنوان نقطه کانونی آکادمی «ویچِز» نماد ضد قهرمان داستان ظاهر شد.بازدید اپلیکیشن 19 , بازدید سایت 19

مطلب با عنوان شکایت گروه شیطان‌پرستی از یک سریال تلویزیونی! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شکایت گروه شیطان‌پرستی از یک سریال تلویزیونی! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون