روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فینال آسیا را از این جاهای جذاب ببینید! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فینال آسیا را از این جاهای جذاب ببینید! – هفت صبح

در طرحی که فدراسیون فوتبال،وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان دارند کلی جا هست که می توان از آنها بازی را دید. تصمیم بر این شده تا از ظرفیت استادیوم های ورزشی دیگر و سینماها هم برای کمک به آزادی استفاده شود. در آخرین گمانه زنی ها، وزارت ورزش قصد دارد در مجموعه … ادامه

در طرحی که فدراسیون فوتبال،وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس برای میزبانی لیگ قهرمانان دارند کلی جا هست که می توان از آنها بازی را دید.تصمیم بر این شده تا از ظرفیت استادیوم های ورزشی دیگر و سینماها هم برای کمک به آزادی استفاده شود.در آخرین گمانه زنی ها، وزارت ورزش قصد دارد در مجموعه ورزشی انقلاب هم مثل سینماها این بازی را پخش کند. همچنین بنای آنها در تعامل با شهرداری این بوده که در بوستان های بزرگ شهر و تلویزیون های بزرگ شهری هم بازی پخش شود تا از تراکم جمعیت در آزادی کاسته شود.اگرچه در حوالی ورزشگاه که محدودیت هایی برای ورود به آن در نظر گرفته شده هم حتما نمایشگرهایی وجود خواهد داشت تا از فشار جمعیتی که می خواهند به استادیوم بروند کاسته شوند و شاید حتی ورزشگاه ۱۲ هزار نفری هم به کمک استادیوم اصلی آورده شود!بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 29

مطلب با عنوان فینال آسیا را از این جاهای جذاب ببینید! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فینال آسیا را از این جاهای جذاب ببینید! – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون