روی خط خبر

  • جامعه
  • هفت صبح
  • ماجرای انتشار گسترده یک فیلم مستهجن در شهرستان شوشتر – هفت صبح

موضوع: جامعه منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماجرای انتشار گسترده یک فیلم مستهجن در شهرستان شوشتر – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماجرای انتشار گسترده یک فیلم مستهجن در شهرستان شوشتر – هفت صبح

یک منبع در نیروی انتظامی شهرستان شوشترگفت: عاملان انتشار فیلم مستهجن در این شهرستان دستگیر شدند. این فیلم چهارشنبه شب در فضای مجازی منتشر شد که بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: با تلاش پلیس فتا ظرف شش ساعت عاملان انتشار این فیلم شناسایی و دستگیر شدند. این منبع ادامه داد: … ادامه

یک منبع در نیروی انتظامی شهرستان شوشترگفت: عاملان انتشار فیلم مستهجن در این شهرستان دستگیر شدند.این فیلم چهارشنبه شب در فضای مجازی منتشر شد که بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.وی افزود: با تلاش پلیس فتا ظرف شش ساعت عاملان انتشار این فیلم شناسایی و دستگیر شدند.این منبع ادامه داد: هم اکنون در این رابطه سه نفر دستگیر شده اند و پرونده آنان در حال بررسی است.پلیس در این زمینه از شهروندان خواسته که از نشر این فیلم جدا خودداری کنند چرا که پیگرد قانونی دارد.بازدید اپلیکیشن 169 , بازدید سایت 169

مطلب با عنوان ماجرای انتشار گسترده یک فیلم مستهجن در شهرستان شوشتر – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماجرای انتشار گسترده یک فیلم مستهجن در شهرستان شوشتر – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون