روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ‍ واکنش خزانه‌داری آمریکا به قطع سوئیفت ایران – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

‍ واکنش خزانه‌داری آمریکا به قطع سوئیفت ایران – هفت صبح

استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا در توییتی مدعی شد: «متوجه شدم که سوئیفت دیگر به بانک مرکزی ایران و دیگر موسسات مالی تعیین شده ایرانی خدمت رسانی نمی کند. سوئیفت برای حفاظت از تمامیت سیستم مالی بین المللی، تصمیم درست را گرفته است.» به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام … ادامه

استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا در توییتی مدعی شد:«متوجه شدم که سوئیفت دیگر به بانک مرکزی ایران و دیگر موسسات مالی تعیین شده ایرانی خدمت رسانی نمی کند. سوئیفت برای حفاظت از تمامیت سیستم مالی بین المللی، تصمیم درست را گرفته است.»به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ماه مه همزمان با نقض برجام گفت که تحریم ها علیه ایران را بازمی گرداند. در روزهای اخیر بخش دوم این تحریم ها اعمال شد.جامعه جهانی ارتباطات مالی بین بانکی (سوئیفت) روز دوشنبه اعلام کرد که دسترسی برخی بانک های نامشخص ایرانی به این شبکه مالی را به علت آن چه که “ثبات و تمامیت سیستم مالی جهانی” عنوان کرد، قطع کرده است.سوئیفت در بیانیه ای مختصر با اشاره به اینکه تعلیق بانک های ایرانی از دسترسی به این سیستم مالی “قابل تاسف” است، اعلام کرد که این اقدام را جهت ثبات و تمامیت سیستم مالی جهانی انجام داده است.بازدید اپلیکیشن 5 , بازدید سایت 5

مطلب با عنوان ‍ واکنش خزانه‌داری آمریکا به قطع سوئیفت ایران – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ‍ واکنش خزانه‌داری آمریکا به قطع سوئیفت ایران – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون