روی خط خبر

موضوع: جامعه منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ماجرای سوزاندن سگ‌های اهواز تکذیب شد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ماجرای سوزاندن سگ‌های اهواز تکذیب شد – هفت صبح

انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سوزانده شدن لاشه ۳۰۰ سگ در اطراف اهواز واکنش های بسیاری در بین کاربران شبکه های اجتماعی در پی داشت. در همین رابطه امروز اداره کل محیط زیست خوزستان در اطلاعیه ای سوزاندن لاشه های ۳۰۰ قلاده سگ در منطقه پردیس اهواز را تکذیب کرد. نخستین واکنش های از سوی فعالان … ادامه

انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سوزانده شدن لاشه ۳۰۰ سگ در اطراف اهواز واکنش های بسیاری در بین کاربران شبکه های اجتماعی در پی داشت. در همین رابطه امروز اداره کل محیط زیست خوزستان در اطلاعیه ای سوزاندن لاشه های ۳۰۰ قلاده سگ در منطقه پردیس اهواز را تکذیب کرد.نخستین واکنش های از سوی فعالان حقوق حیوانات مطرح شد که خبرگزاری ایسنا به نقل از نیما حسین زاده، فعال حقوق حیوانات نوشت: سه، چهار روز پیش عوامل شهرداری اهواز بیش از ۲۰۰ قلاده سگ را در منطقه مهدیس کشته اند و شهروندان مشاهده کرده اند که بیش از ۲۰۰ سگ آتش زده شده اند، اما نمی دانیم این سگ ها قبل از آتش زدن، به وسیله تیراندازی کشته شده اند یا با سم آنها را مسموم کرده اند.علی بنی عگبه، رئیس اداره محیط زیست اهواز هم به ایرناپلاس گفت: کارشناسان اداره محیطزیست به محل رفته اند و خبر اعلام شده صحت ندارد و در محل تنها لاشه سه سگ مشاهده می شود که در کنار زباله های سوزانده شده سوخته است.وی ادامه می دهد: معمولاً افرادی که زباله را بازیافت می کنند، آنچه را به دردشان می خورد جمع می کنند و بقیه را می سوزاند و لاشه سه سگ در مجاورت بوده که سوخته است. کارشناسان محیط زیست نیز بررسی کرده اند، موضوع صحت ندارد.محمدرضا قنواتی، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز نیز این موضوع را کذب اعلام می کند و می گوید: فردی که در فیلم در مورد سوزاندن لاشه سگ ها صحبت می ‎کند را کاملاً می ‎شناسد و او کارمند اخراجی فضای سبز است که چند ماه پیش از شهرداری اخراج شده است و قصد و نیتش از انتشار این خبر و فیلم مشخص نیست.به گفته قنواتی افرادی که از لاشه ۲۰۰، ۳۰۰ سگ حرف می زنند به طور قطع درک درستی از این تعداد و حجم وسیعی که اشغال خواهد کرد ندارند؛ « شما خود آمار ۳۰۰ سگ را تصور کنید. این آمار خیلی بالاست. چگونه می شود این تعداد را به یک باره اتلاف کرد، انتقال داد و سوزاند؟»منبع: برترین هابازدید اپلیکیشن 15 , بازدید سایت 15

مطلب با عنوان ماجرای سوزاندن سگ‌های اهواز تکذیب شد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ماجرای سوزاندن سگ‌های اهواز تکذیب شد – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون