روی خط خبر

موضوع: بین الملل منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان داعش مسئولیت حمله ملبورن را بر عهده گرفت – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

داعش مسئولیت حمله ملبورن را بر عهده گرفت – هفت صبح

خبرگزاری مهر: داعش با انتشار پیامی مسئولیت حمله امروز ملبورن استرالیا که در نتیجه آن یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند را بر عهده گرفت. صبح امروز جمعه حمله یک مرد با چاقو به عابران در مرکز شهر ملبورن استرالیا یک کشته و سه زخمی بر جا گذاشت. تصاویر منتشر شده از این … ادامه

خبرگزاری مهر: داعش با انتشار پیامی مسئولیت حمله امروز ملبورن استرالیا که در نتیجه آن یک نفر کشته و سه نفر زخمی شدند را بر عهده گرفت.صبح امروز جمعه حمله یک مرد با چاقو به عابران در مرکز شهر ملبورن استرالیا یک کشته و سه زخمی بر جا گذاشت.تصاویر منتشر شده از این حادثه نشان می دهد که فرد مهاجم پس از به آتش کشیدن خودروی خود، با چاقو به سمت عابران و ماموران پلیس حمله می کند.ماموران پلیس به سوی فرد مهاجم شلیک کرده و وی را بازداشت کرده اند. برخی رسانه های محلی حال وی را وخیم گزارش می کنند.بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 43

مطلب با عنوان داعش مسئولیت حمله ملبورن را بر عهده گرفت – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان داعش مسئولیت حمله ملبورن را بر عهده گرفت – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون