روی خط خبر

  • سیاست
  • هفت صبح
  • علم‌الهدی:دلیل مقاومت ما شیعه‌بودن است و نه وارث آرش و برزو بودن – هفت صبح

موضوع: سیاست منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان علم‌الهدی:دلیل مقاومت ما شیعه‌بودن است و نه وارث آرش و برزو بودن – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

علم‌الهدی:دلیل مقاومت ما شیعه‌بودن است و نه وارث آرش و برزو بودن – هفت صبح

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مقاومت، شجاعت و قهرمانی امام علی (ع) به خاطر حفظ مصلحت اسلام بود، گفت: اینکه ۴۰ سال مردم ایران در مقابل استکبار جهانی مقاومت می کنید و استکبار را به خاک می مالید، به خاطر این نیست که ایرانی و وارث آرش و بزرو هستیم بلکه به خاطر آن است که … ادامه

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مقاومت، شجاعت و قهرمانی امام علی (ع) به خاطر حفظ مصلحت اسلام بود، گفت: اینکه ۴۰ سال مردم ایران در مقابل استکبار جهانی مقاومت می کنید و استکبار را به خاک می مالید، به خاطر این نیست که ایرانی و وارث آرش و بزرو هستیم بلکه به خاطر آن است که شیعه علی (ع) هستیم. بچه علی (ع) بر سر ماست و در خط مقاومت در برابر کفر جهانی ایستاده ایم. مقاومت ۴۰ ساله که امریکا و استکبار جهانی را به منتهی ذلت رسانده است. علم الهدی با اشاره به بیانات اخیر رهبری ابراز داشت: قدرت امریکا رو به افول است و در حال تمام شدن است. شاهدش شکست تحریم های امریکا است. چند ماه است که عملیات روانی انجام می دهند که ۱۳ آبان چنین و چنان می کنند و نمی گذارند قطره ای نفت از ایران صادر شود ولی در آخر، ۱۰ کشور را از واردات نفت از ایران معاف کردند. مقاومت، پایمردی و ایستادگی شما مردم موجب این مسئله شده است. مقاومت شما که الهام گرفته از امام علی (ع) است، دشمن را اینگونه ذلیل کرده است. منبع: ایلنابازدید اپلیکیشن 41 , بازدید سایت 41

مطلب با عنوان علم‌الهدی:دلیل مقاومت ما شیعه‌بودن است و نه وارث آرش و برزو بودن – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان علم‌الهدی:دلیل مقاومت ما شیعه‌بودن است و نه وارث آرش و برزو بودن – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون