روی خط خبر

  • سیاست
  • هفت صبح
  • اظهارنظر علم الهدی۱۲روز پس از شروع به کار وزیران جدید – هفت صبح

موضوع: سیاست منبع: هفت صبح
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اظهارنظر علم الهدی۱۲روز پس از شروع به کار وزیران جدید – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اظهارنظر علم الهدی۱۲روز پس از شروع به کار وزیران جدید – هفت صبح

ائمه جمعه در خطبه های خود به اعمال دور دوم تحریم های آمریکا واکنش نشان دادند و با یادآوری مقاومت و ایستادگی چهل ساله مردم ایران در مقابل استکبار، این اقدامات دولت ترامپ را نماد دیگری از بدذاتی واشنگتن اعلام کردند. به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری ها، حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه دوم … ادامه

ائمه جمعه در خطبه های خود به اعمال دور دوم تحریم های آمریکا واکنش نشان دادند و با یادآوری مقاومت و ایستادگی چهل ساله مردم ایران در مقابل استکبار، این اقدامات دولت ترامپ را نماد دیگری از بدذاتی واشنگتن اعلام کردند.به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری ها، حجت الاسلام سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه دوم نماز جمعه این هفته مشهد با بیان اینکه اربعین امسال و پیاده روی زائران امام رضا (ع) نمادی از عشق و ارادت به اهل بیت و توسعه عترت رسول الله (ص) است، اظهار داشت: در این میان، عده ای هم یزیدی و معمولی شدند. کسانی که این زائران را ابزار کاسبی کردند و بلیط هواپیما را تا سه، چهار میلیون فروختند، محشورین با متوکل عباسی هستند. کسانی که وسایل برگشت از مشهد را چند برابر کردند، از تبار مامون و هارون هستند. امام رضا (ع) آنها را نفرین می کند زیرا این افراد زائران ایشان را وسیله درآمدزایی می کنند. امام جمعه مشهد با بیان اینکه مقاومت، شجاعت و قهرمانی امام علی (ع) به خاطر حفظ مصلحت اسلام بود، خاطرنشان کرد: اینکه ۴۰ سال مردم ایران در مقابل استکبار جهانی مقاومت می کنید و استکبار را به خاک می مالید، به خاطر این نیست که ایرانی و وارث آرش و بزرو هستیم بلکه به خاطر آن است که شیعه علی (ع) هستیم. بچه علی (ع) بر سر ماست و در خط مقاومت در برابر کفر جهانی ایستاده ایم. مقاومت ۴۰ ساله که امریکا و استکبار جهانی را به منتهی ذلت رسانده است. علم الهدی با اشاره به بیانات اخیر رهبری ابراز داشت: قدرت امریکا رو به افول است و در حال تمام شدن است. شاهدش شکست تحریم های امریکا است. چند ماه است که عملیات روانی انجام می دهند که ۱۳ آبان چنین و چنان می کنند و نمی گذارند قطره ای نفت از ایران صادر شود ولی در آخر، ۱۰ کشور را از واردات نفت از ایران معاف کردند. مقاومت، پایمردی و ایستادگی شما مردم موجب این مسئله شده است. مقاومت شما که الهام گرفته از امام علی (ع) است، دشمن را اینگونه ذلیل کرده است. مردم بیچاره زیر بار سنگین اجاره در حال جان دادن هستندوی با بیان اینکه حق مردم خدمات است و مسئولان باید سعی کنند مطالبات مردم را ادا کنند، عنوان کرد: سه وزیر عوض شده و کابینه تغییر کرده است ولی مطالبات مردم سرجایش است. در این مدت مسکن مهر تعطیل شد، گفتید مسکن اجتماعی درست می کنیم ولی مسکن اجتماعی درست نشد. مردم بیچاره زیر بار سنگین اجاره در حال جان دادن هستند. شما گفتید بافت فرسوده شهری را درست می کنید. در سال های ۹۳ و ۹۴ فقط ۱۰ هزار تسهیلات برای بازسازی بافت فرسوده پرداخت شده در حالی که در سال های ۸۹ و ۹۰ بیش از ۶۰ هزار قرارداد منقعد شده است.نماینده مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: به قول فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا، بیش از ۲۵۰ کیلومتر آماده قیرریزی است. وعده های ریلی شما و قطار برقی مشهد محقق نشده است. مطالبات هوایی و بلیط سرسام آور هواپیما و نابسامانی ناوگان هوایی، مشکلات مردم است. شامگاه شنبه ۵ آبان یعنی ۱۲ روز پیش چهار وزیر اقتصاد، راه، کار و صنعت از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفتند.بازدید اپلیکیشن 30 , بازدید سایت 30

مطلب با عنوان اظهارنظر علم الهدی۱۲روز پس از شروع به کار وزیران جدید – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اظهارنظر علم الهدی۱۲روز پس از شروع به کار وزیران جدید – هفت صبح از وب سایت هفت صبح 7sobh با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون