روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدیه سردار سلیمانی به مفتی اهل سنت عراق+عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدیه سردار سلیمانی به مفتی اهل سنت عراق+عکس

سردار «قاسم سلیمانی» در جریان سفر به عراق در دیدار با مفتی اهل سنت عراق، یک شمشیر نمادین از شمشیر امام علی (ع) را به وی هدیه داد.

سردار «قاسم سلیمانی» در جریان سفر به عراق در دیدار با مفتی اهل سنت عراق، یک شمشیر نمادین از شمشیر امام علی (ع) را به وی هدیه داد. آفتاب نیوز : سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران روز سه شنبه گذشته در سفری به عراق، به همراه «ابو مهدی المهندس» نائب رئیس هیأت الحشد الشعبی، به دیدار «مهدی بن احمد الصمیدعی» مفتی اهل سنت عراق رفت.دفتر اطلاع رسانی دارالفتوای عراق در بیانیه ای در این خصوص، اعلام کرد که سردار سلیمانی با حضور در منزل این شخصیت دینی، از احوال وی جویا شد.طبق این بیانیه، سردار سلیمانی با تقدیر از مفتی اهل سنت عراق در خصوص مواضع ثابت وی، شمشیر نمادین امام علی (ع) را به نشانه صداقت و توجه به مسأله آزادی فلسطین به «مهدی بن احمد الصمیدعی» اهدا کرد.منبع: فارس

مطلب با عنوان هدیه سردار سلیمانی به مفتی اهل سنت عراق+عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدیه سردار سلیمانی به مفتی اهل سنت عراق+عکس از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون