روی خط خبر

موضوع: اقتصاد منبع: آفتاب نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اکوسیستمی به سبک هوآوی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اکوسیستمی به سبک هوآوی

به گفته ریچارد یو 100 میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، گجت های پوشیدنی و ... می شود نیز در سال 2018 به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است.

به گفته ریچارد یو 100 میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، گجت های پوشیدنی و ... می شود نیز در سال 2018 به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است. آفتاب نیوز : ریچارد یو، مدیر عامل شرکت هوآوی، در نامه ای سرگشاده از لیست اولویت های هوآوی در سال 2019 و همچنین از برنامه های 5 تا 10 سال آینده و مشکلات پیش رو پرده برداشت. او همچنین به موفقیت شرکتش در فروش 200میلیون گوشی هوشمند در سال 2018 اشاره کرد؛ موفقیتی که هوآوی را به دومین تولیدکننده گوشی های هوشمند در سطح جهانی تبدیل کرده است.به گفته ریچارد یو 100 میلیون دستگاه دیگر که شامل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، گجت های پوشیدنی و ... می شود نیز در سال 2018 به فروش رسیده است. پس از سامسونگ و اپل، این سازنده چینی به سومین تبلت ساز بزرگ دنیا تبدیل شده است.لازم به ذکر است از دیگر برنامه های مهم سال 2019 این برند، حفظ اعتماد مصرف کنندگان نسبت به هوآوی می باشد. این شرکت همچنین قصد دارد با سرمایه گذاری بیشتر روی تحقیقوتوسعه از جمله اینترنت G5 و هوش مصنوعی، اکوسیستمی ایجاد کند که به «تجربه ای هوشمندانه در هر سناریو برای مصرف کننده» ختم شود. ریچارد یو همچنین گفت که هوآوی به قدرت هوش مصنوعی ایمان دارد و خود را نسبت به استفاده از این تکنولوژی در جهت اعمل انسان دوستانه از جمله کمک به کودکان ناشنوا متعهد می داند. در انتها لازم است به مطابقت صد در صدی فعالیت این شرکت با حریم خصوصی چارچوب های فناوری کشور های مختلف در جهان اشاره کرد که به نوعی بیانگر آمادگی این برند در جهت ایجاد روابطی ایمن و در عین حال سازنده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اکوسیستمی به سبک هوآوی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اکوسیستمی به سبک هوآوی از وب سایت آفتاب نیوز aftabnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون