روی خط خبر

  • ورزش
  • الف
  • حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی!+ عکس

موضوع: ورزش منبع: الف
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی!+ عکس از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی!+ عکس

با توجه به اینکه بلیت دیدار پرسپولیس و کاشیما از طریق سامانه اینترنتی به پایان رسیده است اما بسیاری از هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند.

به گزارش خبرگزاری فارس،فردا دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. با وجود اینکه بلیت این دیدار از طریق سایت و به صورت اینترنتی به فروش رسید و بارها در این زمینه اطلاع رسانی شده باز هم برخی از هواداران پرسپولیس از راه های دور از امروز در اطراف ورزشگاه آزادی هستند تا بتوانند این دیدار را از نزدیک مشاهده کنند.نکته جالب این است که این هواداران بدون بلیت به ورزشگاه آزادی آمدند و امید دارند به هر نحوی بلیت این بازی را تهیه کنند! بسیاری از هواداران پرسپولیس از مشهد، خرم آباد، کردستان، مازندران به ورزشگاه آزادی آمدند و از مسئولان حراست ورزشگاه درخواست کردند تا بتوانند به ورزشگاه آزادی وارد شوند و در ماشین های خود استراحت کنند. طبق قوانین بین المللی و حرفه ای ورود هوادار تا قبل از ساعتی که از سوی AFC اعلام شده به ورزشگاه ممنوع است و از سویی در این چند روز بارها اطلاع رسانی شده که هیچ بلیت فروشی بیرون ورزشگاه انجام نمی شود و تمامی بلیت ها از طریق اینترنتی به فروش رفته است اما اینکه چرا عده ای هواداران پرسپولیس با نادیده گرفتن این قوانین و شرایط از امروز و آن هم بدون بلیت اقدام به حضور در اطراف ورزشگاه کرده اند عجیب و قابل تامل است.

مطلب با عنوان حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی!+ عکس از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور هواداران پرسپولیس بدون بلیت در محوطه ورزشگاه آزادی!+ عکس از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون