روی خط خبر

  • ورزش
  • الف
  • صالحی امیری از کمیته ملی المپیک خداحافظی می‌کند؟

موضوع: ورزش منبع: الف
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان صالحی امیری از کمیته ملی المپیک خداحافظی می‌کند؟ از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

صالحی امیری از کمیته ملی المپیک خداحافظی می‌کند؟

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد که قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان شامل کمیته ملی المپیک هم می شود.

جمشید انصاری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در گفت وگو با خبرنگار سیاسیخبرگزاری تسنیم در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا قوانین جدید درباره ممنوعیت فعالیت بازنشستگان مشمول کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: دراین باره صحبت زیاده شده است هر دستگاه باید طبق قانون خودش عمل کند.وی در پاسخ به این سوال که آیا مشخصاً قانون اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که توسط رییس جمهور به وی ابلاغ شده است شامل کمیته ملی المپیک نیز می شود یا نه، گفت: بارها گفته شده که شامل همه اینها می شود.معاون رئیس جمهور، درباره موضوع بازنشستگی صالحی امیری نیز گفت: باید سازمان و دستگاه ها خودشان درباره کارمندان و کارکنانشان صحبت کنند چون پرونده آنها در اختیار ما نیست.

مطلب با عنوان صالحی امیری از کمیته ملی المپیک خداحافظی می‌کند؟ از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان صالحی امیری از کمیته ملی المپیک خداحافظی می‌کند؟ از وب سایت الف alef با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون