روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان انفجار تروریستی در چابهار/ 4 شهید و تعدادی زخمی (+فیلم و عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

انفجار تروریستی در چابهار/ 4 شهید و تعدادی زخمی (+فیلم و عکس)

در این حادثه تروریستی صدای تیراندازی نیز از حوالی ستاد فرماندهی انتظامی چابهار در بلوار شهید ریگی شنیده شد. چند تن در این حادثه تروریستی شهید و مجروح شده اند.

صبح امروز در چابهار، انفجار تروریستی روی داد.به گزارش عصرایران، در این حادثه، یک خودرو بمب گذاری منفجر شد. 4 نفر در این حادثه به شهادت رسیدند و تعدادی زخمی شدند.در ابتدا گفته شد که فرمانده نیروی انتظامی چابهار در این انفجار، به شهادت رسیده است اما بعدا، او در مصاحبه با خبرگزاری فارس، شهادت خود را تکذیب کرد.انفجار خودروی بمب گذاری شده در کنار ستاد فرماندهی نیروی انتظامی چابهار روی داد. پس از انفجار هم صدای شلیک گلوله شنیده شد. برخی رسانه ها می گویند بعد از انفجار، تیراندازی در محل، صورت می گیرد.فرمانده نیروی زمینی سپاه نیز در محل انفجار، حاضر شده است.سایت رجانیوز هم نوشت که گروه تروریستی "انصار الفرقان" مسوولیت این انفجار را برعهده گرفت.رحمدل بامری فرماندار چابهار نیز در خصوص این خبر گفت: تروریست ها با خودرو حامل موادمنفجره به ستاد انتظامی چابهار حمله کرده اند.کد ویدیو دانلودفیلم اصلیکد ویدیو دانلودفیلم اصلی

مطلب با عنوان انفجار تروریستی در چابهار/ 4 شهید و تعدادی زخمی (+فیلم و عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان انفجار تروریستی در چابهار/ 4 شهید و تعدادی زخمی (+فیلم و عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون