روی خط خبر

  • سیاست
  • عصر ایران
  • فروش قطعات بوگاتی / دو صندلی، کنسول مرکزی، داشبورد و پنل درها تنها 150 هزار دلار (+عکس)

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فروش قطعات بوگاتی / دو صندلی، کنسول مرکزی، داشبورد و پنل درها تنها 150 هزار دلار (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فروش قطعات بوگاتی / دو صندلی، کنسول مرکزی، داشبورد و پنل درها تنها 150 هزار دلار (+عکس)

برمان ادعا می کند که این فروش بهترین فرصت برای صاحبان ویرونی است که قصد دارند رنگ درونی خودرویشان را تغییر داده یا برخی از اعضای معیوب را جایگزین کنند.

اگر 150 هزار دلار داشتید چه خودرویی را خریداری می کردید؟ یک خودروی سواری لوکس با موتور 8 سیلندر و طیف وسیعی از امکانات و تجملات یا یک suv بزرگ و جادار و برجسته از برندهای معمول. هر دو گزینه های فوق العاده ای هستند، اما شاید با این پول بتوان به موارد عجیب و غریب دیگری در دنیای اتومبیل ها فکر کرد.به گزارش گروه خودروی عصر ایران، شما با این میزان پول می توانید قهوه تان را روی صندلی های نو بوگاتی ویرون اما در فضای باز نوش جان کنید.کمپانی برمان موتورز، که نمایندگی فروشش در میامی مستقر است در اقدامی جالب فضای درونی یک ویرون 2008 را بیرون آورده و صندلی ها، داشبورد، پنل درها و کنسول مرکزی را قبل از این که کسی صاحب خودرو شود به فروش گذاشته است.بسته کامل تر این مجموعه شامل کمربند صندلی ها، اهرم تغییر دنده، کنترلگرهای تهویه هوا و بخش پائینی داشبورد است.برمان ادعا می کند که این فروش بهترین فرصت برای صاحبان ویرونی است که قصد دارند رنگ درونی خودرویشان را تغییر داده یا برخی از اعضای معیوب را جایگزین کنند. این فضای درونی برای تمام ویرون های تولید شده بین سال های 2006 تا 2015 مناسب خواهد بود و قیمت آن تنها یک دلار از 150 هزار دلار کمتر است. این نکته را مد نظر داشته باشید که ارزانترین نوع ویرون در بازارهای شناور جهانی حدود 1.3 میلیون دلار قیمت دارد و بسیاری از مردم در جهان تمایل به حفظ و هزینه بیشتر برای نگهداری از خودروهای خود دارند.

مطلب با عنوان فروش قطعات بوگاتی / دو صندلی، کنسول مرکزی، داشبورد و پنل درها تنها 150 هزار دلار (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فروش قطعات بوگاتی / دو صندلی، کنسول مرکزی، داشبورد و پنل درها تنها 150 هزار دلار (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون