روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فوت 3 عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی در همدان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فوت 3 عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی در همدان

مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی همدان از جان باختن سه عضو یک خانواده بر اثر نشت گازمونوکسید کربن خبر داد.به گزارش ایلنا، عباس اولیا سمیع درباره جزئیات این حادثه گفت: این حادثه در روستای گنج تپه از توابع شهرستان بهار رخ داد و بستگان این خانواده پس از بی اطلاعی از این افراد، نیمه شب گذشته وارد منزل آنها شدند که با جسد بی جان زوج جوان و پسرشان مواجه شده و موضوع را به پلیس و عوامل فوریت های پزشکی اطلاع رسانی کردند.مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی همدان بیان کرد: ساعت 19 دقیقه بامداد امروز پس از حضور عوامل اورژانس در محل مشخص شد سه عضو این خانواده علایم حیاتی ندارند.اولیا سمیع اضافه کرد: معاینات گویای این بود که آنها دچار جمود نعشی شده و ساعت ها از مرگ آنها به علت استشمام گاز مونوکسید کربن می گذرد. بررسی های اولیه گویای این است که بخار و رطوبت ناشی از فعالیت آبگرمکن همراه رعایت نکردن اصول اولیه در نصب و راه اندازی این وسیله، عامل مرگ زوج 40 و 35 ساله و پسر 13 ساله آنها شده است. با نظر مقام قضایی جسد برای تحقیقات بیشتر تحویل پزشکی قانونی شد و تیم های انتظامی و کارشناسان آتش نشانی علت اصلی بروز این حادثه را بررسی و اطلاع رسانی کردند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان فوت 3 عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی در همدان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فوت 3 عضو یک خانواده بر اثر گازگرفتگی در همدان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون