روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترامپ مردم را بر مبنای جنسیت و رنگ پوست تقسیم بندی کرده از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترامپ مردم را بر مبنای جنسیت و رنگ پوست تقسیم بندی کرده

سناتور دموکرات منتقد سیاست های رئیس جمهور این کشور در سخنانی گفت که «دونالد ترامپ» در حال تفرقه افکنی در آمریکاست.به گزارش فارس، «برنی سندرز» قانونگذار دموکرات منتقد «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا دوشنبه در مراسم یادبود «مارتین لوتر کینگ» (رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار) گفت که ترامپ در حال تفرقه افکنی در کشور است.به نوشته وبگاه «هیل» سناتور برنی سندرز در سخنان خود در تجمعی در ایالت کارولینای جنوبی گفت: «امروز به ترامپ می گوییم که به سوی تعصب، تبعیض و اختلاف بیشتر پیش نخواهیم رفت. ما به سوی یک جامعه غیر تبعیض آمیز همانطور که دکتر کینگ یادآوری کرد، پیش رفته و مردم را نه بر اساس رنگ پوست، بلکه نوع شخصیت آن ها قضاوت می کنیم.»برنی سندرز در ادامه سخنان خود در حالی که ترامپ را «نژاد پرست» خواند، اظهار داشت: «ترامپ اقدامی کرده که هیچ رئیس جمهور دیگری در تاریخ معاصر آن را انجام نداده است. وی به جای این که آمریکایی ها را کنار هم آورد، به طور هدفمند و مشتاق تلاش کرده ما را بر اساس رنگ پوست، جنسیت، ملیت، دین و گرایش جنسی جدا کند.»وی در سخنان خود همچنین از ساخت دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک که به دستور ترامپ و بر اساس شعارهای انتخاباتی او ساخته شده انتقاد کرد و گفت که پول این دیوار باید در کشور و برای ساخت منازل ارزان قیمت که سخت به آن ها نیاز داریم استفاده می شد.برنی سندرز از جمله مخالفان ائتلاف سعودی و کمک نظامی آمریکا به رژیم آل سعود نیز محسوب می شود. پیش بینی می شود که وی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ترامپ مردم را بر مبنای جنسیت و رنگ پوست تقسیم بندی کرده از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترامپ مردم را بر مبنای جنسیت و رنگ پوست تقسیم بندی کرده از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون