روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان از جسد خاشقچی اطلاعی نداریم/ تمام کشور در شوک قرار دارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

از جسد خاشقچی اطلاعی نداریم/ تمام کشور در شوک قرار دارد

وزیر مشاور امور خارجی عربستان در گفتگو با سی ان ان اظهارات جالبی درباره پرونده قتل خاشقچی مطرح کرد.به گزارش تسنیم، عادل الجبیر، وزیر مشاور در امور خارجی عربستان در برنامه FACE THE NATION شبکه سی ان ان بار دیگر بر بی گناهی دولت عربستان در قتل جمال خاشقچی، روزنامه نگار سعودی تاکید کرد.جبیر در این گفتگوی تلویزیونی گفت: قتل جمال خاشقچی یک تراژدی عظیم بود. این یک اشتباه بود. این کار توسط مقامات دولت عربستان انجام شد که خارج از حوزه اختیاراتشان عمل کردند. تحقیقات (دولت عربستان) به بازداشت تعدادی از مقامات منتهی شد.وی در ادامه مدعی شد: ولیعهد هیچ نقشی در این موضوع نداشته است. هیچ دستوری از سوی وی برای قتل جمال خاشقچی داده نشده و تمام کشور به دلیل این اتفاق در شوک قرار دارد.وی در پاسخ به این سوال مجری که نتایج تحقیقات سیا درباره قتل این روزنامه نگار کاملا متفاوت از ادعاهای وی بوده و اینکه در نتیجه این تحقیقات، سنای آمریکا بیانیه ای مبنی بر دخالت بدون شک ولیعهد در پرونده قتل خاشقچی منتشر کرده گفت که در جریان گزارش سیا قرار ندارد.جبیر در پاسخ به این سوال مجری که درحال حاضر جسد جمال خاشقچی کجاست پاسخ داد: ما نمی دانیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان از جسد خاشقچی اطلاعی نداریم/ تمام کشور در شوک قرار دارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان از جسد خاشقچی اطلاعی نداریم/ تمام کشور در شوک قرار دارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون