روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نفروختن سلاح‌های آمریکایی به ما به نفع ایران است از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نفروختن سلاح‌های آمریکایی به ما به نفع ایران است

دیپلمات ارشد رژیم سعودی توقف فروش سلاح های پیشرفته ساخت آمریکا به کشورش را پیروزی «ایران» برشمرد.به گزارش فارس، وزیر مشاور در امور خارجه رژیم سعودی در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی ادعا کرد عدم فروش تسلیحات آمریکایی به کشورش موجب «جسورتر شدن ایران» خواهد شد.«عادل الجبیر» وزیر مشاور در امور خارجه عربستان یکشنبه در گفت وگو با شبکه خبری «سی. بی. اس نیوز» گفت که تلاش های بیشتر کنگره آمریکا در زمینه عدم فروش جنگ افزار به عربستان سعودی در واکنش به دخالت این کشور در بحران یمن و ماجرای قتل «جمال خاشقچی» روزنامه نگار منتقد سعودی تنها موجب جسورتر شدن ایران و گروهای نیابتی این کشور در منطقه می شود.وی در این گفت وگو با انتقاد از طرح «باب منندز» قانونگذار آمریکایی در زمینه عدم فروش سلاح به عربستان اظهار داشت، تصویب این لایحه در حکم یک پیروزی برای ایران و برنامه های این کشور در خاورمیانه (غرب آسیا) خواهد بود.عادل الجبیر در ادامه گفت : «عجیب است که اعضای کنگره می خواهند متحدان خود مانند عربستان سعودی را که در تلاش برای عقب راندن گروه های تروریستی هستند محدود کنند.»

مطلب با عنوان نفروختن سلاح‌های آمریکایی به ما به نفع ایران است از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نفروختن سلاح‌های آمریکایی به ما به نفع ایران است از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون