روی خط خبر

  • سیاست
  • عصر ایران
  • اگر تل‌آویو و حیفا را نابود کنید این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اگر تل‌آویو و حیفا را نابود کنید این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اگر تل‌آویو و حیفا را نابود کنید این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود

نخست وزیر اسرائیل در واکنش به جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به تهدید مردم ایران پرداخت و مدعی شد اگر ایران به دنبال نابودی تل آویو و حیفا باشد، انقلاب اسلامی به پایان می رسد.به گزارش فارس، ساعاتی پس از آنکه میلیون ها ایرانی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن گرفتند، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل با انتشار یک پیام ویدئویی به تهدید مردم ایران پرداخت.نتانیاهو در این پیام ویدئویی با بیان اینکه ایران نمی تواند تل آویو و حیفا را نابود کند، مدعی شد که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، «این آخرین سالگرد انقلابی خواهد بود که ایرانی ها جشن می گیرند. بهتر است این موضوع را مد نظر داشته باشند.»وی همچنین گفت تل آویو «تهدیدات» ایران را نادیده نمی گیرد، اما تحت تأثیر آن ها نیز قرار ندارد.اظهارات نتانیاهو در حالی مطرح می شود که «جان بولتون» مشاور امنیت ملی دولت آمریکا نیز پارسال در جمع اعضای گروهک منافقین مدعی شده بود که سن انقلاب ایران به چهل نمی رسد و آمریکایی ها سال نوی میلادی را در تهران جشن می گیرند.

مطلب با عنوان اگر تل‌آویو و حیفا را نابود کنید این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اگر تل‌آویو و حیفا را نابود کنید این آخرین سالگرد انقلابتان خواهد بود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون