روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان روسیه طرح قطع موقت اینترنت اجرا می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

روسیه طرح قطع موقت اینترنت اجرا می‌کند

این طرح قرار است در چارچوب برنامه آزمایشی دفاع سایبری انجام شود. این پروژه تامین کنندگان اینترنت را ملزم می کند که به هنگام قطع اینترنت روسیه توسط کشورهای خارجی، ارائه خدمات به شهروندان و کاربران روسی را تضمین کنند.

دولت روسیه قرار است در یک طرح آزمایشی قطع موقت اینترنت در این کشور را اجرا کند.به گزارش یورونیوز، آنطور که رسانه های روسی گزارش می دهند قرار است این طرح با هدف ارتقای توانمندی فضای اینترنت داخلی این کشور صورت پذیرد.این طرح قرار است در چارچوب برنامه آزمایشی دفاع سایبری انجام شود. این پروژه تامین کنندگان اینترنت را ملزم می کند که به هنگام قطع اینترنت روسیه توسط کشورهای خارجی، ارائه خدمات به شهروندان و کاربران روسی را تضمین کنند.در این طرح قرار است ابزار فنی لازم برای تغییر مسیر ارتباطاتی روسیه فراهم شود تا در شرایط خاص مسیرها به یکدیگر متصل شوند تا ارتباطات را درون روسیه حفظ کنند. ضمنا روسیه قصد دارد تمام ترافیک اینترنتی را در مسیرهای قابل رویت برای سازمان نظارت بر ارتباطات روسیه تعریف کند تا ضمن اعمال نظارت کامل بر آن، از عدم خروج اطلاعات از کشور اطمینان حاصل کند.این طرح آزمایشی قرار است در ماه مارچ (اوایل فروردین) اجرایی شود. پیش از این ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از ایجاد اینترنت ملی و مستقل برای این کشور حمایت کرده بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان روسیه طرح قطع موقت اینترنت اجرا می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان روسیه طرح قطع موقت اینترنت اجرا می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون