روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان نامه برانکو به باشگاه پس از ترک ایران؛در تنگنا هستیم! از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

نامه برانکو به باشگاه پس از ترک ایران؛در تنگنا هستیم!

در این نامه برانکو دیگر آن صبوری و آرامش همیشگی را نداشت و ظاهرا کمی با دلخوری و عصبانیت آن را تنظیم کرده و در آن از مدت طولانی که خودش و برادرش پولی از پرسپولیس نگرفته اند گفته است.

برانکو ایوانکوویچ پیش از ترک ایران نامه ای برای باشگاه پرسپولیس نوشت تا بعد از خروجش از کشور به دست عرب برسد.به بانک ورزش، برانکو ایوانکوویچ سرمربی محبوب سرخ ها قبل از ترک ایران نامه برای ایرج عرب نوشت تا بعد از خروجش از کشور به دست او برسد.در این نامه برانکو دیگر آن صبوری و آرامش همیشگی را نداشت و ظاهرا کمی با دلخوری و عصبانیت آن را تنظیم کرده و در آن از مدت طولانی که خودش و برادرش پولی از پرسپولیس نگرفته اند گفته است.برانکو به مدیرعامل تیمش هشدار داده که ادامه این روند برای ادامه همکاری او با پرسپولیس مشکل ساز خواهد شد و از مسئولان باشگاه خواسته که برای حل این مشکل فکری جدی بکنند.با توجه به محبوبیت برانکو نزد هواداران سرخ، به نظر می آید که ایرج عرب برای اینکه خیلی زود با سکوها به مشکل نخورد باید راه حلی برای این مشکل پیدا کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان نامه برانکو به باشگاه پس از ترک ایران؛در تنگنا هستیم! از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان نامه برانکو به باشگاه پس از ترک ایران؛در تنگنا هستیم! از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون