روی خط خبر

  • سیاست
  • عصر ایران
  • آذوقه روستاهای گرفتار در سیل رو به اتمام است؛ مردم روستاهای استان گلستان به کمک احتیاج دارند

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آذوقه روستاهای گرفتار در سیل رو به اتمام است؛ مردم روستاهای استان گلستان به کمک احتیاج دارند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آذوقه روستاهای گرفتار در سیل رو به اتمام است؛ مردم روستاهای استان گلستان به کمک احتیاج دارند

به گفته برخی دهیاران روستاهای گرفتار، آذوقه اهالی رو به اتمام است و هرچند حلال احمر تلاش می کند که آذوقه برساند اما کافی نیست.

سیل استان گلستان باعث مسدود شدن جاده های دسترسی به روستاهای کوهستانی اطراف مینودشت و حتی نواحی مستقر در دشت از جمله روستای آق قلا و بندرترکمن شده است. آخرین گزارش ها حاکی از آن است که آذوقه آن ها رو به اتمام است.به گزارش عصر ایران، رانش کوه و سرازیر شدن خاک سست جاده های کوهستانی استان گلستان، به خصوص در اطراف مینودشت را باتلاقی کرده است. هرچند بولدوزرها در حال باز کردن راه ها هستند اما پس از هر بار باز شدن دوباره رانش کوه اتفاق می افتد.به گفته برخی دهیاران روستاهای گرفتار، آذوقه اهالی رو به اتمام است و هرچند هلال احمر تلاش می کند که آذوقه برساند اما کافی نیست.در حال حاضر ۱۰ ها روستا بیش از چهار روز است که پشت سیل گرفتار شده اند.به گفته فرماندار مینودشت، چند روستا هم به دلیل رانش تخلیه شده است.هم اکنون فاجعه انسانی بیشتری در حال وقوع است و جا دارد مردم ایران به داد اهالی استان گلستان برسند و برای آن هایی که در سیل گرفتار شده اند، آذوقه تهیه کنند.در صورت تمایل به کمک با فرمانداری های مینودشت، گنبد کاووس و گرگان تماس بگیرید.

مطلب با عنوان آذوقه روستاهای گرفتار در سیل رو به اتمام است؛ مردم روستاهای استان گلستان به کمک احتیاج دارند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آذوقه روستاهای گرفتار در سیل رو به اتمام است؛ مردم روستاهای استان گلستان به کمک احتیاج دارند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون