روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان استارت استقلالی‌ها برای دربی از فردا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

استارت استقلالی‌ها برای دربی از فردا

بازی با پرسپولیس حساس ترین بازی فصل استقلال است، بازی که آبی ها می توانند در صورت پیروزی در آن صدر جدول را به دست بیاورند و بعد از مدت ها در رتبه اول جدول رده بندی قرار بگیرند.

تمرین تیم فوتبال استقلال برای آغاز دوباره لیگ از فردا آغاز خواهد شد.به گزارش ورزش سه، سرمربی تیم فوتبال استقلال تمرینات تیمش را به دلیل تعطیلات سال نوی حدود ۴ روز تعطیل کرد اما با این حال با اعلام وینفرد شفر تمرین این تیم از فردا آغاز می شود و بازیکنان استقلال ۷ روز فرصت دارند تا خود را آماده بازی حساس برابر پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر کنند.بازی با پرسپولیس حساس ترین بازی فصل استقلال است، بازی که آبی ها می توانند در صورت پیروزی در آن صدر جدول را به دست بیاورند و بعد از مدت ها در رتبه اول جدول رده بندی قرار بگیرند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان استارت استقلالی‌ها برای دربی از فردا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان استارت استقلالی‌ها برای دربی از فردا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون