روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند

VW قصد دارد تا از راهکارهای اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، تحلیلی و رایانشی AWS برای کاراتر شدن تجهیزات مونتاژ، کیفیت خودروها و انعطاف پذیری در تولید استفاده کند.

خدمات وب آمازون (AWS) و فلوکس واگن (VW) وارد یک توافق جهانی چندساله برای ایجاد «ابر صنعتی فولکس واگن» شدند. طبق بیانیه این شرکت، ابر صنعتی فولکس واگن «یک پلتفرم تولید دیجیتال مبتنی بر ابر» است که برای تسهیل فرایندهای تولیدی و تدارکاتی VW استفاده می شود.به گزارش ایتنا به نقل از سیودایو، VW قصد دارد تا از راهکارهای اینترنت اشیاء، یادگیری ماشین، تحلیلی و رایانشی AWS برای کاراتر شدن تجهیزات مونتاژ، کیفیت خودروها و انعطاف پذیری در تولید استفاده کند. داده های آن از 122 کارخانه تولیدی فولکس واگن کسب خواهند شد.بنا بر این اعلامیه، VW یک دریاچه داده برای آنالیز داده ها است، که بر روی Amazon S3 قابل دسترسیست. این خودروساز از SageMaker آمازون نیز برای دانشمندان داده ها استفاده خواهد کرد تا به ساخت، آموزش و استقرار مدل های ML برای ماشین آلات و عملیاتهای کارخانه کمک کند.به گفته میلر، یک تحلیلگر موسسه فورستر، این روند رایجیست که شرکت ها بودجه های باریشان را میان ارائه دهندگان متنوعی تقسیم می کنند، و پیش از اعلامیه های ابری VW، این کمپانی از مایکروسافت و AWS برای ورکلودهای تولیدیش استفاده می کرد.بنا بر اعلامیه اکتبر این کمپانی، شراکت با مایکروسافت بر تجربه راننده از «لحظه ای که وارد خودرو شده، از آن استفاده می کند و آن را ترک می کند» متمرکز است. رایانش ابری محور هر دو شراکت است، ولی موارد استفاده آن متغیر هستند.میلر گفت: «VW همچنین یکی از اولین استفاده کنندگان از ابر منبع باز OpenStack در داخل دیتاسنترهایش بوده است». استفاده از ابرهای متعدد برای ورکلودهای مختلف روش رایج بیشتر شرکت هاست.میلر گفت که ولی «فرایندهای تولید و تدارکات که باید توسط ابر صنعتی بسط داده شوند خیلی گسترده تر از صرفا ساخت و اجرای اپلیکیشن هایی را شامل می شوند به طور معمول می توانند با یک ارائه دهنده ابر عمومی مانند AWS میزبانی شوند».ابزارهایی که درون این ارائه دهندگان راهکارها وجود دارند (مانند IoT، ML و رایانش لبه) رقابت بین شرکت هایی مانند مایکروسافت و AWS را داغتر می کنند.به گفته میلر، برخورداری از گزینه های کارآمد برای پلتفرم IoT صنعتی «که از سنسورها در کف کارخانه تا ابزارهای تحلیلی، داشبوردها، و اپلیکیشن ها در اتاق کنترل را دربرمی گیرند» به امتیازی بزرگ برای فروشندگان و مشتریان بالقوه تبدیل خواهد شد.

مطلب با عنوان فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فولکس واگن شراکتی را با آمازون آغاز می‌کند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون