روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تولید عینک هوشمند توسط هواوی از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تولید عینک هوشمند توسط هواوی

این عینک دارای هدفون هایی است که صدا را مستقیما به گوش شما هداست می کند. هواوی اظ هار کرده است که صدای خارج شده از این هدفون باید بسیار بلند باشد تا توسط افراد دیگر شنیده شود و صدای خروجی عادی به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست.

به نظر می رسد که انتظار های طولانی مدت برای عرضه تلفن همراه هوشمند هواوی P30 به سر آمده است اما این کمپانی در آخرین روز های قبل از عرضه این دستگاه از عینک آفتابی هوشمندی به عنوان آخرین سورپرایز خود رونمایی کرده است.به گزارش ایتنا به نقل از وب سایت خبری تحلیلی gizmodo، شاید یکی از دلایل به طول انجامیدن عرضه هواوی P30 ساخت همین عینک آفتابی هوشمند باشد. هواوی به دنبال ساخت ابزاری پوشیدنی بود که در عین راحتی و زیبایی، کارآمد هم باشد. البته کاربری اصلی این عینک هنوز مشخص نیست اما بر اساس شایعات در واقع یک جفت هدفون در درون این عینک آفتابی پن هان شده است.این عینک دارای هدفون هایی است که صدا را مستقیما به گوش شما هداست می کند. هواوی اظ هار کرده است که صدای خارج شده از این هدفون باید بسیار بلند باشد تا توسط افراد دیگر شنیده شود و صدای خروجی عادی به هیچ عنوان قابل تشخیص نیست. بنابراین می توانید این بلندگو را مشابه بلندگو های مستقل دستگاه های واقعیت مجازی مانند اوکولوس گو در نظر بگیرید.هیچ دکمه ای روی این عینک وجود ندارد و تاییدیه مقاومت در برابر آب IP67 را نیز دارد. این دستگاه بدون سیم و با استفاده از فناوری NFC و یک قابل شارژ ویژه شارژ خواهد شد. قیمت این عینک هنوز مشخ نشده است اما تاریخ عرضه آن در حدود ماه ژوئن سال جاری میلادی خواهد بود. به این ترتیب باید منتظر بود و دید که گجتی که عرضه هواوی P30 را تا امروز به تاخیر انداخته است موفق به جلب نظر علاقه مندان به این کمپانی خواهد شد یا خیر.

مطلب با عنوان تولید عینک هوشمند توسط هواوی از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تولید عینک هوشمند توسط هواوی از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون