روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مبارزه صدف خادم در فرانسه به فدراسیون ربطی ندارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مبارزه صدف خادم در فرانسه به فدراسیون ربطی ندارد

فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران در حوزه بانوان هیچ گونه فعالیتی ندارد.

فدراسیون بوکس با انتشار بیانه ای از عدم دخالتش در فعالیت بوکسورهای دختر ایرانی خبر داد.به گزارش ایسنا، پس از اینکه صدف خادم به عنوان دختر بوکسور ایرانی با پرچم ایران در فرانسه به روی رینگ مبارزه رفت، فدراسیون بوکس عدم دخالت و ورود خود به این موضوع را با انتشار بیانیه ای اطلاع رسانی کرد.متن اطلاعیه فدراسیون بوکس به شرح زیر است:با عنایت به اینکه فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران در حوزه بانوان هیچ گونه فعالیتی ندارد، لذا برگزاری مسابقات و تمرینات این رشته ورزشی در هر مکانی مربوط به این فدراسیون نیست و مسؤولیت آن با برگزار کنندگان و یا شخص شرکت کننده خواهد بود.به گزارش ایسنا، صدف خادم روز شنبه و در شهر رویان فرانسه، در مبارزه ای که سه راند به طول انجامید مقابل "آن شوان" بوکسور کشور میزبان به برتری رسید.

مطلب با عنوان مبارزه صدف خادم در فرانسه به فدراسیون ربطی ندارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مبارزه صدف خادم در فرانسه به فدراسیون ربطی ندارد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون