روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خشم استقلالی‌ها شعله‌ور شد / بحرانی که مهاجم استقلال به آن دامن زد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خشم استقلالی‌ها شعله‌ور شد / بحرانی که مهاجم استقلال به آن دامن زد

نارضایتی هواداران استقلال از رحمتی و خواسته های آنها مبنی بر جدایی وی از استقلال همزمان شد با مصدومیت وی.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که دو پیروزی بزرگ استقلال مقابل الهلال و سپاهان که منجر به احیای این تیم در آسیا و لیگ برتر شده بود در کنار نیمکت نشینی های رحمتی، می رفت تا منجر به فروکش کردن تدریجی خشم هواداران این تیم نسبت به کاپیتان شان شود، صحبت های گادوین منشا در رسانه ملی منجر به ایجاد موج جدیدی از انتقادات هواداران نسبت سید مهدی رحمتی شد.هرچند منشا در گفتگو با یک برنامه زنده تلویزیونی خواست با پاسخ هایی هوشمندانه از ادای برخی مسائل امتناع ورزد، اما پاسخ اولیه و صریح وی در تأیید پرسش مجری مبنی بر ممانعت رحمتی از پنالتی زدن او در دربی، بار دیگر آتش خشم هواداران استقلال را علیه رحمتی شعله ور کرد.رحمتی که بعد از دربی با حاشیه های زیادی مواجه شد و هواداران استقلال در اقدامی بی سابقه خواهان عدم تمدید قراردادش در پایان فصل شده بودند، هنوز به میدان نرفته و در غیاب وی حسینی نمایش های خوبی مقابل سایپا، الهلال و سپاهان در لیگ برتر و آسیا داشته است.نارضایتی هواداران استقلال از رحمتی و خواسته های آنها مبنی بر جدایی وی از استقلال همزمان شد با مصدومیت وی. این دو عامل منجر به عدم حضورش در سه بازی بعد از دربی شد. غیبت وی در ترکیب استقلال از یک سو و نتایج خوب آبی پوشان از سوی دیگر می رفت تا کم کم منجر به فروکش کردن خشم هواداران شود که صحبت های جدید منشا موج جدیدی از هجمه علیه رحمتی را ایجاد کرد.

مطلب با عنوان خشم استقلالی‌ها شعله‌ور شد / بحرانی که مهاجم استقلال به آن دامن زد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خشم استقلالی‌ها شعله‌ور شد / بحرانی که مهاجم استقلال به آن دامن زد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون