روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ابراز نگرانی دبیرکل ناتو از "رفتار ایران" از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ابراز نگرانی دبیرکل ناتو از "رفتار ایران"

اخیراً مسئولان آمریکایی بدون ارائه هیچ مدرکی مدعی شده اند که تهدیدات ایران در منطقه افزایش یافته است، استولتنبرگ ظاهراً در ادعاهای خود تحت تأثیر جو روانی ایجاد شده توسط آمریکا قرار گرفته است.

دبیرکل ناتو با تکیه بر ادعاهای بی اساسی که از سوی آمریکایی ها به نقش ایران در منطقه نسبت داده می شود، درباره "رفتار ایران" ابراز نگرانی کرد.به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه فورسزنتورک، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو از ایران خواسته است آنچه را که «فعالیت های بی ثبات کننده» خوانده، متوقف کند.ینس استولتنبرگ همچنین اظهار کرده است که درباره رفتار ایران نگران است. این اظهارات دبیر کل ناتو درباره وضع موجود در سفر وی به انگلیس مطرح شده اند.وی همچنین اظهار کرد: «ایران باید فعالیت های بی ثبات کننده، حمایت از گروه های تروریستی و به طور مثال، برنامه موشکی اش را متوقف کند».اخیراً مسئولان آمریکایی بدون ارائه هیچ مدرکی مدعی شده اند که تهدیدات ایران در منطقه افزایش یافته است، ادعایی که حتی شرکای آنها در ائتلاف ضد داعش آن را تأیید نکرده اند.استولتنبرگ ظاهراً در ادعاهای خود تحت تأثیر جو روانی ایجاد شده توسط آمریکا قرار گرفته است.

مطلب با عنوان ابراز نگرانی دبیرکل ناتو از "رفتار ایران" از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ابراز نگرانی دبیرکل ناتو از "رفتار ایران" از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون