روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تعلیق آموزش نظامیان عراقی از سوی آلمان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تعلیق آموزش نظامیان عراقی از سوی آلمان

وزارت دفاع آلمان علت این تصمیم را افزایش تنش ها در منطقه عنوان کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری آلمان، وزارت دفاع آلمان اعلام کرد برنامه های آموزشی ارتش این کشور به نیروهای عراقی متوقف می شود.یگان ارتش آلمان که در چارچوب مبارزه با گروه تروریستی داعش در اردن مستقر است هم اکنون ۱۶۰ نظامی خود را برای آموزش نیروهای عراقی به این کشور اعزام کرده است.بر این اساس حدود ۶۰ نفر از این نیروها در پایگاه نظامی تاجی واقع در شمال بغداد و حدود ۱۰۰ نفر نیز در مناطق کردنشین شمال این کشور مشغول فعالیت هستند.وزارت دفاع آلمان علت این تصمیم را افزایش تنش ها در منطقه عنوان کرده است.این در حالی است که آمریکا روز گذشته مدعی شد به دلیل افزایش تنش ها با ایران، بخشی از نیروهای غیرضروری سفارت خود در عراق را از این کشور خارج می کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تعلیق آموزش نظامیان عراقی از سوی آلمان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تعلیق آموزش نظامیان عراقی از سوی آلمان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون