روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان امارات منتظر نتیجه تحقیقات برای شناسایی عامل حملات فجیره از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

امارات منتظر نتیجه تحقیقات برای شناسایی عامل حملات فجیره

«ما نیاز داریم با احتیاط قضاوت کنیم، باید اجازه دهیم تحقیقات به صورت کامل انجام شود و بعد از آن به برداشتی کامل از اتفاقات در خصوص حمله به نفتکش ها در فجیره دست یابیم».

انور قرقاش، وزیر امور خارجه امارات می گوید نمی خواهد در خصوص کسانی که در عملیات حمله به نفتکش ها نقش داشته اند پیش بینی کند.به گزارش یورونیوز، قرقاش روز چهارشنبه اظهار داشت که کشورش خواهان ثبات در منطقه است و به کاهش تنش ها پایبند خواهد بود.وی گفت: «ما نیاز داریم با احتیاط قضاوت کنیم، باید اجازه دهیم تحقیقات به صورت کامل انجام شود و بعد از آن به برداشتی کامل از اتفاقات در خصوص حمله به نفتکش ها در فجیره دست یابیم.البته رفتارهای ایران مایه نگرانی ماست و در این میان سیاست های منطقه ای تهران و همچنین برنامه های موشکی تهران موجبات نگرانی ما را فراهم ساخته است.»آقای قرقاش در ادامه گفت: «این یک واقعیت است که ایران بر خلاف آنچه صحبت می کند، عمل می کند. ایران عامل اصلی بی ثباتی در منطقه است و باید رفتارش را تغییر دهد.»وزیر امور خارجه امارات همچنین با اشاره به توافق این کشور با آمریکا بر سر موضوعات منطقه ای تاکید کرد که با همراهی واشنگتن و پاریس تلاش خواهد کرد مشکلات و مسائل موجود در منطقه را حل و فصل کند.چهار فروند نفتکش روز یکشنبه ۱۲ مه، در آبهای ساحلی امارات عربی متحده مورد هدف قرار گرفتند. عربستان اعلام کرد از این چهار نفتکش دو نفتکش متعلق به این کشور بوده است.

مطلب با عنوان امارات منتظر نتیجه تحقیقات برای شناسایی عامل حملات فجیره از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان امارات منتظر نتیجه تحقیقات برای شناسایی عامل حملات فجیره از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون