روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پروازها از عراق به سوریه از سر گرفته می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پروازها از عراق به سوریه از سر گرفته می‌شود

رسانه ها اعلام کردند که دولت عراق قصد دارد از شنبه آینده پروازها از این کشور به سمت سوریه را که از سال ۲۰۱۱ متوقف شده بود، از سر بگیرد.به گزارش خبرگزاری فارس، منابع عراقی از قصد دولت عراق برای از سرگیری پروازها بین این کشور با سوریه خبر می دهند.شبکه اسکای نیوز عربی به نقل از «منابع عراقی» پنجشنبه (۲۶ اردیبهشت) گزارش داد که خطوط هوایی عراق، پروازها به سمت سوریه را از روز شنبه آینده (۲۸ اردیبهشت) از سر خواهد گرفت.بر اساس این گزارش، پروازها بین عراق و سوریه از سال ۲۰۱۱ به دنبال آغاز بحران و جنگ داخلی در سوریه متوقف شد و شنبه هواپیماهای مسافربری عراق در فرودگاه بین المللی دمشق به زمین خواهند نشست.وزارت حمل و نقل سوریه نیز در واکنش به این تصمیم عراق، از آن استقبال کرد و گفت که فرودگاه های غیرنظامی سوریه آماده استقبال از هواپیماهای عراق است و آسمان سوریه امن است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان پروازها از عراق به سوریه از سر گرفته می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پروازها از عراق به سوریه از سر گرفته می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون