روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال (+عکس)

بازیکنان استقلال و سپیدرود از سال ها تلاش خسرو حیدری در روز خداحافظی این بازیکن از فوتبال قدردانی کردند.به گزارش ایسنا، بازیکنان استقلال پیش از شروع دیدار این تیم برابر سپیدرود رشت، به مناسبت خداحافظی خسرو حیدری از دنیای فوتبال، بازیکنان دو تیم با تشکیل حلقه انسانی از خسرو حیدری تقدیر کردند.این بازیکن به همراه دخترش در عکس تیمی استقلال قرار گرفت و با برخورد گرم هم تیمی هایش مواجه شد.همچنین مراسم کوچکی در کنار زمین برای تقدیر از این بازیکن برگزار شد.این بازیکن همچنین با چشمانی پر از اشک از هواداران استقلال که او را تشویق می کردند تشکر کرد و دقایقی فرهاد مجیدی او را در مراسم خداحافظیش همراهی کرد.خسرو حیدری پیش از آغاز بازی، در رختکن دقایقی برای هم تیمی های خود صحبت کرد و از آن ها خواست قدر پیراهن استقلال را بدانند و گفت که مطمئن است آبی های پایتخت فصل آینده قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

مطلب با عنوان خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خداحافظی خسرو حیدری از فوتبال (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون