روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ترامپ سیاست مهاجرتی جدید آمریکا را اعلام کرد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ترامپ سیاست مهاجرتی جدید آمریکا را اعلام کرد

رئیس جمهوری آمریکا بعد از ظهر پنج شنبه، سیاست های جدید مهاجرتی این کشور را اعلام کرد.به گزارش ایرنا دونالد ترامپ در تشریح این سیاست ها گفت: ما می خواهیم نظام جدید مهاجرتی را اعمال کنیم که از ارزش های آمریکایی حفاظت کند. این سیاست کاملترین و جامع ترین بسته مهاجرتی است که تاکنون ارائه شده است.وی تاکید کرد: این طرح از نظر عملیاتی کاملا آماده است.رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد این بسته سیاستی به ما اطمینان خواهد داد که گروه های تبهکاری اجازه ورود نمی یابند.ترامپ طرح خود را برای جلوگیری از جریان مواد مخدر غیر قانونی در مرز دانست و اظهار کرد: در حالی که سرعت حرکت تجارت را افزایش می دهد.وی می خواهد یک صندوق اعتماد ثابت مرزی ایجاد کند که از طریق درآمد حاصل از هزینه های عبور از مرز تامین می شود.رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: برنامه من برای کمک به مشاغل مشروع پناهجویان است. اگر ادعای درستی دارید، به سرعت پذیرفته خواهید شد. اگر این کار را نکنید، به سرعت به خانه بازگردانده می شوید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ترامپ سیاست مهاجرتی جدید آمریکا را اعلام کرد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ترامپ سیاست مهاجرتی جدید آمریکا را اعلام کرد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون