روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان 5 سرباز رومانیایی در قندهار زخمی شدند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

5 سرباز رومانیایی در قندهار زخمی شدند

نیرو های ائتلاف به رهبری آمریکا در افغانستان تأیید کرده اند که یک کاروان این نیرو ها در منطقه دند ولایت قندهار هدف یک انفجار قرار گرفته است.به گزارش ایسنا، نیرو های ائتلاف به رهبری آمریکا در افغانستان اعلام کردند، در اثر این حمله، پنج سرباز رومانیایی زخمی شده اند که اکنون در وضعیت مناسب قرار دارند.سربازان رومانی بیشتر در زمینه آموزش دهی و همچنین برای مشاوره دهی به سربازان افغانستان فعال هستند.از سوی دیگر، اعضای طالبان نیز گفته اند که یک هلی کوپتر نظامیان خارجی در منطقه نوزاد در ولایت هلمند سقوط کرده است. نیرو های آمریکایی گفته اند که این هلی کوپتر به دلیل نقض فنی نشست اضطراری کرده است.بر اساس گزارش بی بی سی، دفتر مطبوعاتی والی هلمند افزوده که تمام سرنشینان این هلی کوپتر جان سالم به در برده اند. طالبان، اما مدعی است که این هلی کوپتر از نوع آپاچی بوده که در زمان گشت زنی سقوط کرده و تمام سرنشینان آن کشته شدند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان 5 سرباز رومانیایی در قندهار زخمی شدند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان 5 سرباز رومانیایی در قندهار زخمی شدند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون