روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمریکا رسما خواستار استرداد جولیان آسانژ شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمریکا رسما خواستار استرداد جولیان آسانژ شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، انگلیس روز سه شنبه تایید کرد وزارت دادگستری آمریکا رسما خواستار استرداد جولیان آسانژ موسس ویکی لیکس به این کشور شده است تا بر سر اتهام تبانی برای هک کردن رایانه های دولت آمریکا و نقض قانون جاسوسی محاکمه شود.یک سخنگوی وزارت کشور انگلیس گفت: آقای آسانژ در ارتباط با یک درخواست موقت استرداد از طرف آمریکا بازداشت شد. وی به انجام تخلفاتی شامل سوء استفاده از رایانه و افشای غیرمجاز اطلاعات دفاع ملی متهم است. این مقام گفت: ما اکنون درخواست کامل استرداد را دریافت کرده ایم.وکلای آسانژ به درخواست رویترز برای اظهارنظر در این باره پاسخی ندادند.منابع آشنا با درخواست آمریکا گفتند این درخواست مبتنی بر کیفرخواستی است که در ماه مه علیه وی در ویرجینیا صادر شد و در آن 17 فقره کیفری به یک کیفرخواست پیشین صادره در مارس 2018 افزوده شده بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آمریکا رسما خواستار استرداد جولیان آسانژ شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمریکا رسما خواستار استرداد جولیان آسانژ شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون