روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حضور برانکو در تمرین الاهلی عربستان (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حضور برانکو در تمرین الاهلی عربستان (+عکس)

یکی از مسئولان باشگاه الاهلی عربستان در توئیتر اعلام کرد، برانکو ایوانکوویچ فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود.

رسانه های عربستانی از توافق نهایی برانکو با الاهلی خبر دادند و عکسی را از حضور این مربی در تمرین های آماده سازی پیش فصل این تیم منتشر کردند.به گزارش ایسنا، جدایی برانکو از پرسپولیس قطعی شده و این مربی کروات با الاهلی عربستان به توافق نهایی رسیده است.سایت اسپورت ۲۴ عربستان پیوستن برانکو به الاهلی را نهایی دانست و تاکید کرد که او با الاهلی قرارداد دو ساله امضا کرده است.در ادامه این سایت عربستانی نوشت که سایت الریاضیه تصاویری از برانکو را منتشر کرده است که در اتریش در حال آماده سازی برای اردوی تابستانی الاهلی است.تصویری که سایت عربستانی منتشر کرد برانکو را در تمرین الاهلی نشان می دهد.همچنین «ولید سعید» یکی از مسئولان باشگاه الاهلی عربستان در توئیتر اعلام کرد، برانکو ایوانکوویچ فصل آینده سرمربی این تیم خواهد بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان حضور برانکو در تمرین الاهلی عربستان (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حضور برانکو در تمرین الاهلی عربستان (+عکس) از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون