روی خط خبر

  • سیاست
  • عصر ایران
  • هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند/ یحیی بیاید، دعوا می‌شود

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند/ یحیی بیاید، دعوا می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند/ یحیی بیاید، دعوا می‌شود

برانکو مربی حرفه ای است و وقتی دید خبری از پول نیست تصمیم گرفت به جایی برود که برایش احترام قائلند

پیشکسوت باشگاه پرسولیس می گوید ندادن پول برانکو سناریویی از قبل طراحی شده برای فراری دادن او بوده است.به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ پس از ۴ سال و کسب ۳ قهرمانی متوالی در لیگ برتر و نایب قهرمانی آسیا با پرسپولیس، این تیم را ترک کرد و به الاهلی عربستان پیوست تا هواداران سرخ ها نگران نیمکت آینده تیم شان برای لیگ نوزدهم باشند.مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا درباره رفتن برانکو و مقصران این قضیه گفت: برانکو در پرسپولیس دستاوردهای زیادی نظیر سه قهرمانی لیگ برتر و یک نایب قهرمانی آسیا داشت. طبیعی است که خیلی ها دوست نداشتند او در پرسپولیس بماند. ندادن پول تنها بهانه ای بود که او را از روی نیمکت پرسپولیس فراری دهند.او ادامه داد: برانکو مربی حرفه ای است و وقتی دید خبری از پول نیست تصمیم گرفت به جایی برود که برایش احترام قائلند. مقصر اصلی این قضیه، هیأت مدیره ای هستند که پول مفت می گیرند اما کاری برای پرسپولیس انجام می دهند. آن ها به راحتی می توانستند این جریان مالی را کنترل کنند و پول او را بدهند اما بهترین فرصت برای پراندن برانکو از روی نیمکت پرسپولیس برای شان فراهم شده بود زیرا آن ها از قبل چنین نقشه ای داشتند.این پیشکسوت پرسپولیس در خصوص جانشین او گفت: به نظر من مربی ایرانی بهتر از خارجی است. البته فعلاً گزینه اول آن ها یحیی است که از نظر من بهترین انتخاب است اما وقتی او روی نیمکت پرسپولیس بنشیند، میان پیشکسوتان دعوا راه می افتد (که چرا فلان پیشکسوت سرمربی نشود). چند سال پیش او پخته نبود و نتوانست حواشی را کنترل کند اما الآن او یک مربی کامل است و به نظر من پرسپولیس تحت نظر او هم می تواند جواب دهد.فنونی زاده اضافه کرد: گل محمدی برای این امر، کار سختی دارد زیرا باید با دستاوردهای برانکو مقابله کند. برانکو شایسته سالاری را به صورت کامل در پرسپولیس پیاده کرد و از نظر بدنی تیمش در همه دقایق بازی آماده بود. البته او ایراداتی هم داشت؛ مثلاً برخی بازیکنان بزرگ تیم را فراری داد یا تعویض هایش قابل پیش بینی بود اما با این وجود کسی نتوانست او را در کورس قهرمانی لیگ شکست دهد.او در پایان گفت: اگر قرار است مربی خارجی بیاید بهتر است آن هم کروات باشد زیرا هم مربی های ارزان تری هستند و هم کمی تفکرات شان برای بازیکنان آشنا است. هم چنین می تواند یاد و خاطره برانکو را هم زنده نگه دارد.

مطلب با عنوان هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند/ یحیی بیاید، دعوا می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هیات مدیره پرسپولیس پول مفت می‌گیرند و کار نمی‌کنند/ یحیی بیاید، دعوا می‌شود از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون