روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پرداخت ۶۰ درصد مطالبات چایکاران شمال از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پرداخت ۶۰ درصد مطالبات چایکاران شمال

رئیس سازمان چای گفت: بهای برگ سبز چای هر پنج روز یکبار، به حساب چایکاران واریز می شود.به گزارش ایسنا، حبیب جهانساز گفت: کل مطالبات چایکاران گیلان و مازندران بابت فروش برگ سبز چای ۱۹۶ میلیارد تومان است که تاکنون ۱۱۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان معادل ۶۰ درصد آن پرداخت شد. وی با اشاره به اینکه امسال روند پرداخت بهای برگ سبز به چایکاران راضی کننده است، افزود: بهای برگ سبز چای هر پنج روز یکبار، به حساب چایکاران واریز می شود.جهانساز ادامه داد: بر اساس تصمیم شورای اقتصاد مبنی بر افزایش قیمت برگ سبز چای، هر کیلوگرم برگ سبز درجه یک با ۳۲۵ تومان افزایش ۳۶۰۰ تومان و درجه دو با ۳۵۰ تومان افزایش ۲۲۰۰ تومان تعیین شده است.رئیس سازمان چای کشور گفت: چایکاران گیلان و مازندران از ۹ اردیبهشت تاکنون ۵۸ هزار و ۸۰۰ تن برگ سبز از باغ هایشان چیدند که ۴۱ هزار تن آن درصد آن درجه یک و بقیه درجه دو بود.وی تصریح کرد: برگ سبز چای در سه مرحله بهاره، تابستانه و پائیزه برداشت می شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان پرداخت ۶۰ درصد مطالبات چایکاران شمال از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پرداخت ۶۰ درصد مطالبات چایکاران شمال از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون