روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان لیگ ملت‌های والیبال؛ پیروزی لهستان و آمریکا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

لیگ ملت‌های والیبال؛ پیروزی لهستان و آمریکا

آمریکا در ست های اول، دوم و چهارم با نتایج ۲۵-۱۶، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۲۱ حریف اروپایی خود را شکست داد و تنها در ست سوم ۲۵-۲۳ شکست خورد.

بازی افتتاحیه لیگ مرحله نهایی لیگ ملت های ۲۰۱۹ با خلق یک شگفتی همراه بود و تیم جوان لهستان که بدون ستاره های خود به شیکاگو آمده است با نتیجه ۳-۲ برزیل را شکست داد.به گزارش آی اسپورت، لهستانی ها در ست های اول، سوم و پنجم با نتایج ۲۵-۲۳، ۲۵-۲۱ و ۱۵-۹ برزیل را مغلوب کردند و در ست های دوم و چهارم ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۱ از حریف شکست خوردند. طبق آمار بازی، دفاع روی تور، عامل پیروزی لهستان مقابل برزیل بود. برزیل پیش از این در میادین مهم بین المللی ۳۹ بار لهستان را شکست داده و ۱۹ باز از این تیم باخته بود.در بازی دوم، تیم میزبان در یک بازی کاملاً برتر با نتیجه۳-۱ فرانسه، نایب قهرمان سال گذشته را از پیش رو برداشت. آمریکا در ست های اول، دوم و چهارم با نتایج ۲۵-۱۶، ۲۵-۲۲ و ۲۵-۲۱ حریف اروپایی خود را شکست داد و تنها در ست سوم ۲۵-۲۳ شکست خورد. آمریکا در این بازی 16 امتیاز مستفیم از دفاع روی تور و ۹ پوئن سرویس کسب کرد در حالی که سهم فرانسه از دفاع روی تور ۵سرویس ۴امتیاز بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان لیگ ملت‌های والیبال؛ پیروزی لهستان و آمریکا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان لیگ ملت‌های والیبال؛ پیروزی لهستان و آمریکا از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون