روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سقوط مینی بوس به دره با 21 سرنشین در گیلان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سقوط مینی بوس به دره با 21 سرنشین در گیلان

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از سقوط یک دستگاه به مینی بوس به دره در جاده شفت استان گیلان خبر داد.مرتضی سلیمی در گفت وگو با ایسنا درباره جزئیات وقوع این حادثه، اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۹ امروز یک دستگاه مینی بوس با ۲۱ سرنشین در محور شفت به امامزاده اسحاق استان گیلان بود در حال حرکت بود که در کیلومتر ۵ این محور دچار حادثه شده و به دره سقوط می کند.وی با بیان اینکه وقوع این حادثه به سرعت به نیروهای امدادی از جمله سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام شد، گفت: با حضور نیروهای امدادی در محل حادثه سرنشینان مینی بوس مورد بررسی های اولیه قرار گرفتن و مشخص شد که ۲۰ نفر از این افراد مصدوم و یک نفر جان خود را از دست داده است.به گفته وی هشت نفر از مصدومان این حادثه توسط جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.اخبار تکمیلی این حادثه متعاقباً اعلام خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان سقوط مینی بوس به دره با 21 سرنشین در گیلان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سقوط مینی بوس به دره با 21 سرنشین در گیلان از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون