روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ویژگی‌های نسخه آپدیت ios13 از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ویژگی‌های نسخه آپدیت ios13

یکی از آشکارترین تغییرات iOS13 حالت تیره است. از سوی دیگر اپلیکیشن هایی مانند مپس، نوتس و فتو نیز شاهد تغییراتی اساسی خواهند بود.

اپل در ۱۹ سپتامبر نسخه جدید سیستم عامل «آی او اس» را عرضه می کند که در آن سرعت باز شدن اپلیکیشن ها افزایش می یابد. بررسی این سیستم عامل نشان داده اپل مشغول توسعه هدست واقعیت افزوده است.به گزارش مهر، شب گذشته آیفون های جدید رونمایی شدند و طبق معمول همزمان با عرضه آیفون های جدید نسخه سیستم عامل iOS نیز تجدید می شود.iOS13 در ماه ژوئن رونمایی شد اما اکنون تاریخ عرضه آن ۱۹ سپتامبر اعلام شده است. یک روز پس از عرضه نسخه جدید سیستم عامل، آیفون۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس روانه بازار می شوند.سیستم عامل iOS13 به طور وسیع ارتقا یافته است. یکی از آشکارترین تغییرات آن حالت تیره است. از سوی دیگر اپلیکیشن هایی مانند مپس، نوتس و فتو نیز شاهد تغییراتی اساسی خواهند بود. با نسخه جدید سیستم عامل، صدای سیری نیز طبیعی تر خواهد شد. همچنین iOS13 سرعت دستگاه را ارتقا می دهد به طور دقیق عملکرد Fa ID حدود ۳۰ درصد سریع تر می شود و سرعت باز شدن اپلیکیشن ها نیز ۲بار بیشتر خواهد بود.از سوی دیگر طی هفته های گذشته گزارش ها و شایعاتی درباره تولید هدست واقعیت افزوده در اپل منتشر شد. اما اکنون گواهی واضح و روشن بر توسعه این فناوری در اپل وجود دارد.«استیو تروتون اسمیت» یکی از توسعه دهندگان اپل در فایلی که توسعه دهندگان باید قبل از به کارگیری نرم افزار آن را بخوانند(read me)، برای کارمندان توضیح داده آنها چگونه می توانند اپلیکیشن های واقعیت افزوده روی آیفون را بدون یک هدست واقعی فعال کنند.علاوه بر آن گیلرمو رامبو یکی از کارشناسان فناوری نشان داد درiOS.13 و نسخه بتا iOS13.۱ سیستم پوسته StarBoard را برای فعال کردن اپلیکیشن های واقعیت افزوده دارند.البته اپل شب گذشته در برنامه رونمایی از محصولات جدیدش به واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی اشاره ای نکرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ویژگی‌های نسخه آپدیت ios13 از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ویژگی‌های نسخه آپدیت ios13 از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون