روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان زلزله 4.3 ریشتری بار دیگر هرمزگان را لرزاند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

زلزله 4.3 ریشتری بار دیگر هرمزگان را لرزاند

چند ساعت پس از زلزله 4.5 ریشتری دوشنبه شب، بار دیگر زمین لرزه ای به قئرت بیش از 4 ریشتر حوالی شهر های تخت و سرگز در استان هرمزگان را لرزاند.به گزارش خبرگزاری مهر، زمین لرزه ای به قدرت ۴.۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) بخش هایی از استان هرمزگان (حوالی شهر های تخت و سرگز) را بار دیگر لرزاند.مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بامداد سه شنبه مختصات این زمین لرزه را ۵۶.۵۶ طول جغرافیایی و ۲۷.۶۳ عرض جغرافیایی و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین اعلام کرد.این زمین لرزه در ساعت ۳۳ دقیقه بامداد سه شنبه در نزدیکی شهرهای تخت، قلعه قاضی و سرگز روی داد.مرکز این زلزله در ۵۶ کیلومتری بندرعباس و ۳۰۰ کیلومتری کرمان بود.شب گذشته نیز ساعت ۲۱ و ۲۵ دقیقه زمین لرزه ای با قدرت ۴.۵ درجه در مقیاس ریشتر استان هرمزگان حوالی تخت را لرزاند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان زلزله 4.3 ریشتری بار دیگر هرمزگان را لرزاند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان زلزله 4.3 ریشتری بار دیگر هرمزگان را لرزاند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون