روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آماده باش ایستگاه های آتش نشانی و استقرار نیروهای این سازمان در محدوده برگزاری دربی پایتخت خبر داد.سیدجلال ملکی در گفت وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: روز یکشنبه نودمین دربی پایتخت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد و قطعا بسیاری از طرفداران دو تیم در محل برگزاری مسابقه حاضر خواهند شد. در همین راستا سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز تمام توان خود را برای تامین ایمنی به کار خواهد گرفت.وی ادامه داد: علاوه بر این که۱۳۱ ایستگاه آتش نشانی در سطح شهر تهران مثل همیشه در آماده باش کامل هستند، ایستگاه شماره ۲۰ که در نزدیکی ورزشگاه آزادی واقع شده نیز در آماده باش کامل است. همچنین از ساعاتی قبل از آغاز مسابقه، یک گروه نجات و ۶٠ آتش نشان با به همراه داشتن ۲۱ دستگاه خودرو آتش نشانی سبک و سنگین و شش موتور سیکلت، در پارکینگ، بزرگراه ها و محدوده های اطراف این ورزشگاه مستقر خواهند شد.سخنگوی سازمان آتش نشانی با بیان اینکه مدیران ارشد این سازمان نیز با خودروهایی که در اختیار دارند، گشت زنی کرده و وضعیت محدوده را کنترل خواهند کرد، گفت: به شهروندان توصیه می کنیم که در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود و دور شدن از محل، جزئیات حادثه را به نیروهای مستقر در محل یا از طریق تماس با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اطلاع رسانی کنند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تمهیدات آتش نشانی برای برگزاری دربی پایتخت از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون