روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شهر مهران دیگر جا ندارد/ مردم خودروها را در ورودی شهر پارک کنند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شهر مهران دیگر جا ندارد/ مردم خودروها را در ورودی شهر پارک کنند

رانندگان زیادی با خودروهای شخصی خود وارد مهران شدند، به لحاظ این که ظرفیت شهر مهران کاملا تکمیل است دیگر جایی برای پارک کردن هم وجود ندارد.

فرمانده انتظامی ایلام گفت: به دلیل ازدحام جمعیت در شهر مهران، زائران اربعین خودروها را در ورودی شهر مهران پارک کنند.به گزارش عصر ایران به نقل از مهر، سردار نورعلی یاری اظهار داشت:رانندگان زیادی با خودروهای شخصی خود وارد مهران شدند، به لحاظ این که ظرفیت شهر مهران کاملا تکمیل است دیگر جایی برای پارک کردن هم وجود ندارد.وی افزود: تقاضای ما این است حتما خودروها را در ورودی شهر حتما پارک کنند که ما با مشکل در شهر مهران مواجه نشویم.سردار یاری در ادامه تصریح کرد :با توجه به حجم زیاد تردد زائران از مرز مهران، شاهد تردد بیش از ۱۲۲ هزار زائر در ۲۴ ساعت گذشته از این مرز بودیم.وی در ادامه با بیان اینکه محورهای مواصلاتی توسط همکاران پلیس راه و همچنین پلیس راهور کنترل می شود، تصریح کرد: از ورود خودروهای شخصی در حدفاصل پل زائر به سمت ۱۱ کیلومتری پایانه مرزی و جلوگیری خواهد شد.

مطلب با عنوان شهر مهران دیگر جا ندارد/ مردم خودروها را در ورودی شهر پارک کنند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شهر مهران دیگر جا ندارد/ مردم خودروها را در ورودی شهر پارک کنند از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون