روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دلیل قهر استراماچونی در تمرین استقلال مشخص شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دلیل قهر استراماچونی در تمرین استقلال مشخص شد

سرمربی استقلال تهران در جلسه تمرینی امروز حضور نداشت.به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آندره آ استراماچونی، سرمربی استقلال تهران در جلسه تمرینی امروز که به میزبانی مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود حضور نداشت. سرمربی ایتالیایی در اعتراض به آنچه اشتباه کادر تدارکات اعلام شده حاضر نشد در این جلسه عملکرد شاگردانش را زیر نظر داشته باشد.مدد جباری، مدیر تدارکات باشگاه استقلال تهران درخصوص دلیل قهر استراماچونی اظهار داشت: "تمامی بازیکنان تیم استقلال لباس دارند، بازیکنان خارجی و اعضای خارجی کادر مربیگری دو دست لباس اضافه دارند. بعد از هر جلسه تمرینی یکی از اعضای کادر تدارکات مسئول می شود تا برای شست وشو لباس ها را تحویل بگیرد و پیش از آغاز جلسه تمرینی بعدی به همراه خودش بیاورد. لباس ها و کفش های تمام بازیکنان و کادر مربیگری در مجموعه تهرانسر بوده و یکی از اعضای کادرفنی که آنها را به مجموعه انقلاب آورده تنها کفش آقای استراماچونی را نیاورده بود که باعث ناراحتی سرمربی شد. حتی ما با یک آژانس کفش ها را به محل تمرین آوردیم اما پیش از آن استراماچونی محل تمرین را ترک کرده بود."

برچسب ها:

مطلب با عنوان دلیل قهر استراماچونی در تمرین استقلال مشخص شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دلیل قهر استراماچونی در تمرین استقلال مشخص شد از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون