روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قتل پسر رئیس‌جمهور اسبق آلمان با چاقو از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قتل پسر رئیس‌جمهور اسبق آلمان با چاقو

پلیس آلمان چهارشنبه گفت پسر رئیس جمهور اسبق این کشور حین سخنرانی در بیمارستانی در برلین به ضرب چاقو کشته شده است.به گزارش خبرگزاری فارس، پسر «ریچارد ون وایتسکر»، رئیس جمهور اسبق آلمان حین انجام یک سخنرانی در بیمارستانی در برلین به ضرب چاقو کشته شده است.طبق گزارش پایگاه «استاندارد»، «فریتز ون وایتسکر» در این بیمارستان پزشک بوده است. حین سخنرانی مردی با چاقو به او حمله کرد و وی را به قتل رساند.مرد دیگری که قصد داشته از این جمله جلوگیری کند به شدت زخمی شده است. پلیس یک فرد ۵۷ ساله را دستگیر کرده است.»«مایکل گاسن»، سخنگوی پلیس برلین گفت: «درباره انگیزه فرد مهاجم چیزی نمی توانیم بگوییم.» او گفت که بازجویی از مهاجم هنوز ادامه دارد.رسانه ها گزارش داده اند ون وایتسکر علی رغم رسیدگی سریع همکارانش فوراً جان باخته است. پدر او بین سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۹۴ رئیس جمهور آلمان بود و در سال ۲۰۱۵ درگذشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قتل پسر رئیس‌جمهور اسبق آلمان با چاقو از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قتل پسر رئیس‌جمهور اسبق آلمان با چاقو از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون