روی خط خبر

موضوع: سیاست منبع: عصر ایران
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آذربایجان شرقی؛ 5 کشته و 6 مصدوم در یک تصادف از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آذربایجان شرقی؛ 5 کشته و 6 مصدوم در یک تصادف

متاسفانه در این تلخ، خودرو سمند در آتش سوخته و فوت شش نفر از سرنشینان شامل پسر ۱۰ ساله و پنج مرد حدودا چهل ساله تایید شد.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از فوت پنج نفر و مصدوم شدن شش نفر در سانحه رانندگی شهرستان ورزقان خبر داد.به گزارش ایسنا، وحید شادی نیا در تشریح این خبر اظهار کرد: سانحه رانندگی برخورد یک دستگاه سمند با یک دستگاه پژو در نزدیکی روستای علی بیگی ورزقان روی داد.وی از اعزام چهار دستگاه آمبولانس اورژانس از پایگاه های ورزقان و هریس به محل حادثه خبر داد.وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این تلخ، خودرو سمند در آتش سوخته و فوت شش نفر از سرنشینان شامل پسر ۱۰ ساله و پنج مرد حدودا چهل ساله تایید شد.شادی نیا متذکر شد: مصدومان حادثه پس از انجام اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به بیمارستان ورزقان و جهت ادامه درمان های تخصصی به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز انتقال یافتند.

مطلب با عنوان آذربایجان شرقی؛ 5 کشته و 6 مصدوم در یک تصادف از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آذربایجان شرقی؛ 5 کشته و 6 مصدوم در یک تصادف از وب سایت عصر ایران asriran با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون