روی خط خبر

موضوع: فرهنگ و هنر منبع: بهار نیوز
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان بهار نیوز - چرا اظهارات فرخ‌نژاد را تقطیع شده پحش كردند؟ از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

بهار نیوز - چرا اظهارات فرخ‌نژاد را تقطیع شده پحش كردند؟

گروه هنري: امیرمهدی ژوله در صفحه اینستاگرام خود از حمید فرح‌نژاد به دلیل حاشیه هایی که این روزها برای او ایجاد شده است حمایت کرد. او نوشت: «واقعا داريد به حميد فرخ نژاد فحش ميديد؟؟؟براي حرفي كه نزده و منظوري كه نداشته؟؟؟براي حرفهايي كه يا اصلا نشنيديد يا نفهميديد يا با زدن سر و ته حرفاش يه چيز ديگه اي رو قالبتون كردن؟؟فرخ‌نژاد گفت حالا كه به خاطر پست هام انقدر به خانواده م فحاشي ميشه،من از اين به بعد تعديل ميكنم پست هام رو.گفت من يك ميليون و چهارصدهزار فالوئر دارم كه باعث افتخارمه ولي اگر هشتاد ميليون فالوئر هم داشتم ارزش اينو نداشت كه بچه م به خاطر پست هام فحش بخوره...پس از اين به بعد پست هام رو تعديل ميكنم... من ميفهمم چرا بعضي ها از فرخ نژاد خوششون نمياد،يا چرا ممكنه بخوان خرابش كنن،بزننش،دشمني كنن.ولي تو دشمني كردن هم مرد باشيم.براي حرفي كه زده بزنيدش، براي كاري كه كرده. نه با...نامرديه.بريد گفتگو رو يا اين بخش از گفتگوي فرخ نژاد رو ببينيد.اگر چيزي غير از اينكه من گفتم،گفته بود بياين به من هم فحش بديد»   توضیحات حمید فرخ‌نژاد   حمید فرخ‌نژاد كه مدتي پيش به دليل اظهارات سياسي‌اش درباره سياست‌هاي خارجي و همچنين انتقادات تند از وضعيت اقتصادي‌ كشوربه نهادهاي امنيتي احضار شده بود و فعالان تندرو طيف راست عليه او جوسازي مي‌كردند، و سناريوي جديد نيز در همين راستا و براي تخريب وجهه‌اش در بين افكار عمومي ارزيابي مي‌شود. اين هنرمند خوزستاني حالا و پس از جنجال آفريني تندروها با تقطيع اظهاراتش، ضمن اشاره به مصاحبه‌ای که با یکی از شبکه‌های اینترنتی داشته است، گفت: «در آن مصاحبه گفتم به دلیل حملات ناجوانمردانه آنان تصمیم گرفتم مواضعم را تعدیل کنم، گفتم اگر با من مشکل دارید چرا به خانواده‌ام توهین می‌کنید؟ گفتم سعی می‌کنم کمتر در فضای مجازی حضور داشته باشم و مهمترین علت آن ظلم و اهانتی است که به خانواده‌ام می‌کنید. در آن مصاحبه گفتم الان حدود یک میلیون و چهار صد هزار فالوور دارم اگر ۸۰ میلیون فالوور هم داشته باشم باز هم این تعدیل مواضع را انجام می دهم و اگر ۸۰ میلیون هم فالوور داشته باشم ارزش ناراحت شدن فرزندم و خانواده ام را ندارد.» فرخ نژاد ادامه داد: «با پخش تقطیع شده و گزینشی از یک مصاحبه دو و نیم ساعته طوری وانمود کردند که گویا به هموطنانم توهین کرده‌ام، مردم وطنم واقعا برای من ارزشمند و محترم هستند و هنرمند غیر از مردمش چیزی ندارد، می آیند بی‌اساس دروغ می‌گویند و تهمت می‌زنند و برای تهمت‌های خود هیچ دلیلی نمی آورند و این کار را برای خراب کردن و دور کردن مردم از هنرمندان انجام می دهند.»

گروه هنری: امیرمهدی ژوله در صفحه اینستاگرام خود از حمید فرح نژاد به دلیل حاشیه هایی که این روزها برای او ایجاد شده است حمایت کرد. او نوشت: «واقعا دارید به حمید فرخ نژاد فحش میدید؟؟؟برای حرفی كه نزده و منظوری كه نداشته؟؟؟برای حرفهایی كه یا اصلا نشنیدید یا نفهمیدید یا با زدن سر و ته حرفاش یه چیز دیگه ای رو قالبتون كردن؟؟فرخ نژاد گفت حالا كه به خاطر پست هام انقدر به خانواده م فحاشی میشه،من از این به بعد تعدیل میكنم پست هام رو.گفت من یك میلیون و چهارصدهزار فالوئر دارم كه باعث افتخارمه ولی اگر هشتاد میلیون فالوئر هم داشتم ارزش اینو نداشت كه بچه م به خاطر پست هام فحش بخوره...پس از این به بعد پست هام رو تعدیل میكنم... من میفهمم چرا بعضی ها از فرخ نژاد خوششون نمیاد،یا چرا ممكنه بخوان خرابش كنن،بزننش،دشمنی كنن.ولی تو دشمنی كردن هم مرد باشیم.برای حرفی كه زده بزنیدش، برای كاری كه كرده. نه با...نامردیه.برید گفتگو رو یا این بخش از گفتگوی فرخ نژاد رو ببینید.اگر چیزی غیر از اینكه من گفتم،گفته بود بیاین به من هم فحش بدید» توضیحات حمید فرخ نژاد حمید فرخ نژاد كه مدتی پیش به دلیل اظهارات سیاسی اش درباره سیاست های خارجی و همچنین انتقادات تند از وضعیت اقتصادی كشوربه نهادهای امنیتی احضار شده بود و فعالان تندرو طیف راست علیه او جوسازی می كردند، و سناریوی جدید نیز در همین راستا و برای تخریب وجهه اش در بین افكار عمومی ارزیابی می شود. این هنرمند خوزستانی حالا و پس از جنجال آفرینی تندروها با تقطیع اظهاراتش، ضمن اشاره به مصاحبه ای که با یکی از شبکه های اینترنتی داشته است، گفت: «در آن مصاحبه گفتم به دلیل حملات ناجوانمردانه آنان تصمیم گرفتم مواضعم را تعدیل کنم، گفتم اگر با من مشکل دارید چرا به خانواده ام توهین می کنید؟ گفتم سعی می کنم کمتر در فضای مجازی حضور داشته باشم و مهمترین علت آن ظلم و اهانتی است که به خانواده ام می کنید. در آن مصاحبه گفتم الان حدود یک میلیون و چهار صد هزار فالوور دارم اگر ۸۰ میلیون فالوور هم داشته باشم باز هم این تعدیل مواضع را انجام می دهم و اگر ۸۰ میلیون هم فالوور داشته باشم ارزش ناراحت شدن فرزندم و خانواده ام را ندارد.» فرخ نژاد ادامه داد: «با پخش تقطیع شده و گزینشی از یک مصاحبه دو و نیم ساعته طوری وانمود کردند که گویا به هموطنانم توهین کرده ام، مردم وطنم واقعا برای من ارزشمند و محترم هستند و هنرمند غیر از مردمش چیزی ندارد، می آیند بی اساس دروغ می گویند و تهمت می زنند و برای تهمت های خود هیچ دلیلی نمی آورند و این کار را برای خراب کردن و دور کردن مردم از هنرمندان انجام می دهند.»

مطلب با عنوان بهار نیوز - چرا اظهارات فرخ‌نژاد را تقطیع شده پحش كردند؟ از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان بهار نیوز - چرا اظهارات فرخ‌نژاد را تقطیع شده پحش كردند؟ از وب سایت بهار نیوز baharnews با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اخبار گوناگون